Produkto aprašymas

Jei įdėsite šiek tiek pastangų ir įtaisysite mūsų mikroplastiko filtrą, sumažinsite mikroplastiko plaušelių kiekį, patenkantį į nuotekas, susidarančias skalbiant sintetinius drabužius.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Sugaukite 90 % nuo sintetinių drabužių atsiskyrusių mikroplastiko plaušelių, kurių dydis >45 mikronai*

Naudodami mūsų mikroplastiko filtrą, galite padėti išvengti mikroplastiko plaušelių, atsiskiriančių skalbiant sintetinius drabužius, patekimo į nuotekas.

*Filtravimo geba išmatuota naudojant vidinį bandymų metodą su polimedvilnės ir poliesterio mišinio medžiagomis, pasirinkus 40 °C sintetinių audinių skalbimo ciklą.

Turi būti patikimai sumontuotas ant sienos.

Pridedami varžtai, kuriais mikroplastiko filtrą patikimai sumontuosite ant sienos greta skalbimo mašinos. Nereikia jungti į elektros tinklą, nes veikia dėl vandens spaudimo.

Dera su jūsų skalbimo įpročiais

Prireikus išvalyti mikroplastiko filtrą, įsižiebia indikatorius. Jei valymo indikatorius įsižiebia per skalbimo ciklą, galite pirmiausia pabaigti skalbti, o mikroplastiko filtrą išvalyti prieš kitą skalbimą.*

*Kai indikatorius parodo, kad mikroplastiko filtrą reikia išvalyti, filtras apeinamas ir mikroplastiko plaušeliai nebefiltruojami.

Reguliariai valomas filtras veikia efektyviausiai

Reguliariai valomas mikroplastiko filtras veiks efektyviausiai tol, kol ateis laikas pakeisti kasetę. Pridedamas valymo šepetėlis. Surinktus mikroplastiko plaušelius išmeskite į tinkamą konteinerį.

Mažiausiai 50 % viso mikroplastiko filtre esančio plastiko yra perdirbtas

Mažiausiai 50 % viso mikroplastiko filtre esančio plastiko yra iš perdirbtų šaltinių.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“
man folding towels