Naujas skalbimo priežiūros lygis

Pasirinkite AEG skalbimo mašiną, kuri gali atnaujinti drabužius tarp skalbimų garais. Arba padidinkite skalbimo priemonės efektyvumą. Visos mūsų skalbimo mašinos garantuoja švelnų vilnonių bei šilko drabužių plovimą.

Mažos juodos suknelės sargas

Tik AEG „SoftWater“ technologija išgrynina ir suminkština vandenį, leidžiant pasiekti 60 laipsnių temperatūros skalbimo rezultatą, skalbiant vos 30 laipsnių temperatūroje. Tokia technologija leidžia išsaugoti drabužio formą bei spalvų intensyvumą kaip naujus ilgesnį laiką.

9000 Serijos skalbimo mašina su „SoftWater“ technologija

  • „SoftWater“ technologija išgrynina ir suminkština vandenį apsaugant audinio spalvą, formą ir tekstūrą
  • „ÖKOMix“ technologija skalbimo priemonę ir audinių minkštiklį sumaišo su vandeniu, ištirpina ir suaktyvina dar prieš įleidžiant juos į būgną, tokiu būdu pasiekiant kiekvieną audinio siūlą.
  • „ProSteam“ technologija trečdaliu sumažina audinių susiglamžymus ir akimirksniu juos atšviežina audinius.

Švelnių palaidinių apsauga

Naudojant „ÖKOMix“ inovatyvią technologiją, kiekvienas jūsų net ir jautriausių drabužių siūlas ir pluoštas bus profesionaliai išvalytas ir prižiūrėtas net trumpesnių ciklų metu. Būkite tikri dėl kokybės. Skalbimas po skalbimo.

8000 serijos skalbimo mašina su „ÖKOMix“

  • „ÖKOMix“ technologija skalbimo priemonę ir audinių minkštiklį sumaišo su vandeniu, ištirpina ir suaktyvina dar prieš įleidžiant juos į būgną, tokiu būdu pasiekiant kiekvieną audinio siūlą.
  • „ÖKOPower“ skalbimo programa užtikrina puikius plovimo rezultatus net skalbiant 30 laipsnių temperatūroje mažiau nei per valandą.
  • „ProSteam“ technologija trečdaliu sumažina susiglamžymus ir greitai atšviežina drabužius.

Galingas marškinių gynėjas

„ProSteam®“ technologija leidžia užbaigti skalbimą garais, kad sumažintumėte raukšles. Galite naudoti garų programą ir atskirai, kad atšviežintumėte drabužius – nepriekaištinga drabužių priežiūra be pastangų. Diena iš dienos.

7000 serijos skalbimo mašinos su „ProSteam®“ technologija

  • „ProSteam®“ technologija trečdaliu sumažina susiglamžymą bei greitai atšviežina drabužius.
  • „ProSense®“ technologija automatiškai pritaiko laiką, vandens kiekį bei reikiamos energijos kiekį priklausomai nuo įdėtų drabužių kiekio.

SUMANI PRIEŽIŪRA

Ne tik skalbkite ir džiovinkite drabužius, bet rūpinkitės jais. Naudodami programėlę, paprasčiausiai pasirinkite audinio rūšį, spalvą ir nešvarumo lygį, o programėlė „My AEG“ rekomenduos geriausią programą ir automatiškai nusiųs ją į prietaisą. Sumanus būdas rūpintis. Naudokite intuityvų „Care Advisor“, kad drabužiai ilgiau atrodytų lyg nauji; jis suteiks profesionalią priežiūrą, visada rekomenduodamas geriausią programą Jūsų drabužiams.