Produkto aprašymas

Sportinės aprangos priežiūros komplektas yra sukurtas siekiant suteikti jūsų sportiniams rūbams tinkamą apsaugą ir gaivą nuo pat apsirengimo iki sekančio skalbimo. Komplekte rasite: 1 maišelį/tinklelį sportinei aprangai, 1 maišelį apsaugoti avalynei ir 1 „Leonor Unstoppables“ gaiviklio mėginį jūsų sportinei aprangai. Maišelių dydžiai: 35x45 cm

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą