Produkto aprašymas

3000 serijos kompaktiškas šaldiklis lengvai tilps į jūsų virtuvės mažiausias erdves. Jį galite pastatyti būtent toje vietoje, kurioje pageidaujate. Mažas iš išorės, bet erdvus viduje – kompaktiškas šaldiklis yra tobulas sprendimas, norint geriausiai išnaudoti turimą erdvę.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Kaip tik jums – šis kompaktiškas šaldiklis tilps bet kur

Grakščios konstrukcijos, kompaktiškas šaldiklis nesunkiai telpa bet kur, kur tik pageidaujate. Optimalus dydis - kai reikia daug vietos neužimančio šaldiklio.

Elektroniniu valdikliu valdykite funkcijas ir temperatūrą

Elektroninis valdiklis suteikia galimybę atlikti tikslius temperatūros ir kitų laikymo funkcijų pakeitimus. Šis efektyvus vertikalusis šaldiklis taip pat greitai suteikia informaciją apie jūsų koregavimus skaitmeniniame valdymo skydelyje.

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABB682F1AF

Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Funkcija „Frostmatic“ suaktyvinama maksimali šaldymo galia, kad švieži produktai užšaltų kuo greičiau. Vėliau šaldiklis vėl ima veikti įprasto šaldymo režimu.

Kiti gaminiai

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABE818F6NC
Montuojamas Šaldiklis 7000 serija „No Frost“ 177 cm
  • „No Frost“ – daugiau jokio šerkšno
  • Dėl technologijos „No Frost“ - išlaikysite šaldiklį neapledėjusį
  • Dešimt metų būkite ramūs
  • Elektroniniu, jutikliniu valdikliu tiksliai nustatysite parametrus
  • Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą