Produkto aprašymas

3000 serijos kompaktiškas šaldiklis lengvai tilps į jūsų virtuvės mažiausias erdves. Jį galite pastatyti būtent toje vietoje, kurioje pageidaujate. Mažas iš išorės, bet erdvus viduje – kompaktiškas šaldiklis yra tobulas sprendimas, norint geriausiai išnaudoti turimą erdvę.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Kaip tik jums – šis kompaktiškas šaldiklis tilps bet kur

Grakščios konstrukcijos, kompaktiškas šaldiklis nesunkiai telpa bet kur, kur tik pageidaujate. Optimalus dydis - kai reikia daug vietos neužimančio šaldiklio.

Elektroniniu valdikliu valdykite funkcijas ir temperatūrą

Elektroninis valdiklis suteikia galimybę atlikti tikslius temperatūros ir kitų laikymo funkcijų pakeitimus. Šis efektyvus vertikalusis šaldiklis taip pat greitai suteikia informaciją apie jūsų koregavimus skaitmeniniame valdymo skydelyje.

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABB682F1AF

Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Funkcija „Frostmatic“ suaktyvinama maksimali šaldymo galia, kad švieži produktai užšaltų kuo greičiau. Vėliau šaldiklis vėl ima veikti įprasto šaldymo režimu.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels