Produkto aprašymas

Maxiklasse orkaitė su Pyroluxe® PLUS savaiminio išsivalymo sistema (M metalo, B-juoda), FrameLine dizainas.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Idealūs rezultatai. Be jokių pastangų

Orkaitė „AssistedCooking“ turi receptų rinkinį, leidžiantį lengvai ir tiksliai paruošti bet kokį patiekalą. Taip pat galima naudoti maisto termometrą, kuris leidžia kontroliuoti gaminamo maisto vidaus temperatūrą. Kad kiekvieną kartą rezultatai būtų patikimi.

„AssistedCooking“ – kaskart tobulas skonis

Naudodamiesi „AssistedCooking“ kiekvienąsyk mėgaukitės puikaus skonio saldumynais ir kepiniais. Tai yra skaitmeninis maisto ruošimo pagalbininkas – tiesiog pasirenkate norimą gaminti maistą, o jis parenka optimalias nuostatas, kad patiekalas būtų paruoštas tobulai.

AEG - Orkaitė - BPE742320B

Kaskart gaminkite skanius patiekalus

Tiksliai matuojant patiekalo vidinę temperatūrą, maisto jutiklis praneša, kada paruošiamas kepsnys su krauju, vidutiniškai ar gerai iškeptas. Taip pat galite kaip norite paruošti žuvį ir daržoves.

AEG - Orkaitė - BPE742320B

Garantuotas gurmaniškas skonis su nedidele profesionalų pagalba

Ši intuityvi orkaitė su dideliu skystųjų kristalų ekranu – visada gurmaniškai skanūs patiekalai, naudojant papildomą receptų funkciją. Automatinis įvairių patiekalų kepimo temperatūros ir laiko nuostatų pasirinkimas reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate gaminimo procesą, ar gamintumėte vakarienę dviems, ar ruoštumėte vakarėlį draugams.

AEG - Orkaitė - BPE742320B

Orkaitė su savaiminio išsivalymo funkcija

Dėl pirolizinės valymo funkcijos, orkaitėje esantys nešvarumai, riebalai ir maisto likučiai virsta pelenais, kuriuos lengvai galite išvalyti drėgna šluoste.

AEG - Orkaitė - BPE742320B

Greitas įkaitimas, kad galėtumėte gaminti greičiau

Greiti ir puikūs gaminimo rezultatai dėka greito orkaitės įkaitimo. Skirkite daugiau laiko mėgautis maistu su šeima ir darugais.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone