Produkto aprašymas

SensePro indukcinė kaitinimo plokštė 80 cm.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Tiksliai išmatuojama vidinė temperatūra

Naudodamiesi indukcine kaitlente „9000 SensePro®“ kiekvieną ingredientą paruoškite tobulai. Belaidis maisto termometras matuoja maisto vidaus ir skysčio temperatūrą, tad galite virti, kepti ir net gaminti vakuume. Tai Jūsų asmeninis šefo pagalbininkas.

Profesionalus maisto gaminimas. Maisto termometras užtikrina laipsnio tikslumą

Naudodamiesi belaidžiu maisto termometru kiekvieną patiekalą paruošite tobulai. Termometras tiksliai nustato temperatūrą ir perduoda į kaitlentę reikiamus karščio parametrus. Temperatūra matuojama ir palaikoma taip tiksliai, kad galite kepti ir vakuume.

Spalvoti jutikliniai valdikliai suprantami visiems

Spalvotų jutiklinių valdiklių naudotojo sąsaja viskas nustatoma paprastai ir aiškiai, teikiama tiesioginė informacija, tad galite gaminti labiau pasitikėdami. Jie netgi pamoko Jus, kaip kepti vakuume. Pakylėkite savo kulinarinius gebėjimus į naują lygį.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IAE84881FB

Tikslus karštis nepriekaištingiems rezultatams

Funkcija „Bridge“ sujungia dvi kaitvietes, kad galėtumėte naudoti didesnį arba ilgesnį gaminimo indą. Sujungtos kaitvietės, kuriose naudojama ta pati temperatūros ir laiko nuostata, idealiai tinka, kai gaminate maistą vakarėliams arba didesnėms šventėms.

„Hob2Hood®“: automatinis gartraukis

Funkcija „Hob2Hood®“ susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto. Galingesnis ištraukimas skrudinant. Lėtesnis ištraukimas verdant lėtai.

Kiekvienai kaitvietei atskirai nustatomas laikas

Naudojant kaitvietę, jos laikmatį galima greitai ir patogiai reguliuoti jutikliniame ekrane. Nereikia perjunginėti meniu ar kitų kaitviečių. Kadangi kiekvienam patiekalui galima tiksliai nustatyti laiką, garantuojama absoliuti maisto gaminimo proceso kontrolė.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels