Produkto aprašymas

„Nauji skoniai ir greitas gaminimas naudojant „Fusion Wok“. Lėtai virkite ir kepkite dideliame karštyje maišydami su visais kiniškos keptuvės privalumais, bet su modernios indukcinės technologijos greičiu, taupiu energijos vartojimu ir temperatūros kontrole. Atraminis žiedas suteikia galimybę taip pat ergonomiškai judėti kaip ir naudojant apvalią kinišką keptuvę ir jis puikiai tinka patiekalo pateikimui į stalą. Tik indukcinėms kaitlentėms. Su kiniška keptuve ir atraminiu žiedu. Matmenys: 34 cm skersmens“
Skaitykite daugiau

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą