KARTU SU „AEG“ GAMINIAIS – STAIGMENOS NUO DEIVYDO PRASPALIAUSKO

Įsigyjant AEG prekių ženklo prietaisus – specialiai sukurtas garsiojo šalies restoranų šefo prieskonių rinkinys bei naujausia kulinarijos knyga dovanų! Akcija vyksta sausio 1 – vasario 28 d.

DOVANOS, KURIOS ĮKVĖPS KURTI

Kaip virtuvę paversti erdve, kurioje gimsta fantastiški eksperimentai, o su jais – istorijos, tradicijos bei prisiminimai? Svarbiausias šio recepto ingredientas – patikėti, jog galite kurti restoranų lygio šedevrus savo namuose! Visgi suprantame, jog žengti į priekį kulinarinių atradimų kelionėje drąsiau turint patikimų pagalbininkų. Jūsų naujasis AEG virtuvės prietaisas, profesionalaus maisto eksperto atskleistos namų virtuvės paslaptys bei išskirtiniai jo prieskoniai – trijulė, kuri išsvajotų rezultatų padės pasiekti lengviau ir greičiau nei įsivaizduojate.

 • (Ne tik) ypatingai paukštienai

  Saldžioji paprika, česnakas, ciberžolė, kalendra, ožragė, juodieji pipirai

  Mišinys sukurtas paukštienai, tačiau jo sudėtis tokia universali, kad galite gardinti ir kitus mėgstamus patiekalus: padažus, užtepėles, karštus sumuštinius ar tiesiog keptas bulves. Keli žiupsneliai, ir grilyje keptų vištienos sparnelių ar kalakutienos troškinio norėsis pakartoti. Sultinga krūtinėlė – tik restorane? Neabejokite savo gebėjimais - išgauti klasišką rezultatą profesionalams padeda kepimo vakuume technologija „Sous-Vide“ . Ta pati, kuri būna numatyta aukštesnės klasės orkaitėse.

 • Viliojantiems desertams

  Cinamonas, gvazdikėlis, pasiflorų uogos, džiovintos figos, kardamonas

  Varškės apkepui, vafliams, karštam šokoladui ir kitoms klasikinio ar modernaus deserto idėjoms. Ruošiatės vėlyviesiems pusryčiams su draugais? Jūsų firminiai pyragėliai bus iškilę bei purūs ir su traškia plutele, jei kepsite juos garuose. O ypatingą tešlos receptą pagardinus šiuo prieskonių mišiniu patiekalo skonis glostys gomurius dar labiau.

 • Žuvies skonių jūrai

  Maldono druska, Himalajų druska, svogūnas, česnakas, raudonėlis, raudonoji paprika, krapai, citrinų žievelė

  Tinkamas prieskonių mišinio ir druskos derinys privers pamėgti žuvienę ar karštai rūkytos lašišos užtepėlę net labiausiai abejingą žuvies patiekalams. Puikų skonį jis suteiks ir jūros gėrybėms. Pavyzdžiui, ruošiant šiais prieskoniais pagardintas midijas orkaitėje optimalu jas pašauti ant antros lentynėlės, nustatyti viso garo programą ir kepti 90 °C temperatūroje 30 minučių arba kol visos geldelės atsivers.

 • Ryškiems daržovių deriniams

  Maldono druska, Himalajų druska, kuminas, juodieji pipirai, aitrioji paprika, kakava, cinamonas, juodųjų serbentų milteliai

  Svarstėte, ar egzistuoja prieskonių ir druskų mišinys, idealiai tinkantis kasdienėje virtuvėje, kurioje karaliauja daržovės? Eksperimentuokite gardindami juo sriubas, grilio, bulvių patiekalus. O jei norite, kad patiekalai būtų dar skanesni ir sveikesni, gaminkite juos garuose , kurie išsaugos kiekvieno ingrediento maistines medžiagas, tekstūrą bei spalvą.

UŽPILDYKITE ANKETĄ

 

Užpildykite žemiau esančią anketą ir mes su Jumis susisieksime dėl dovanos atsiėmimo

Akcijos taisyklės

BENDROJI DALIS
1. Akcija vyksta laikotarpiu nuo 2023 m. sausio 1 d. iki 2023 m. vasario 28 d . (toliau – Akcija).
2. Akciją organizuoja UAB „Electrolux Lietuva“, įm.k. 110187827 , Ukmergės g. 219, Vilnius. www.AEG.lt (toliau – Organizatorius).
3. Akcija galioja tik Lietuvoje įsigytiems „AEG“ prekinio ženklo prietaisams
4. Akcijoje turi teisę dalyvauti tik fiziniai veiksnūs asmenys, sulaukę 18 metų amžiaus (toliau – Klientai), išskyrus Akcijos taisyklėse numatytus atvejus.
5. Akcijoje neturi teisės dalyvauti įmonės, įstaigos, organizacijos ir kiti juridiniai asmenys. Akcija taip pat netaikoma partneriams, perkantiems Prietaisus perpardavimui ir UAB „Electrolux Lietuva“ darbuotojai.
6. Akcijoje galima dalyvauti tiek kartų, kiek bus įsigytą akcijos metu taisykles atitinkančių unikalių prietaisų.
7. Dovanų kiekis yra ribotas ir jam pasibaigus Akcija gali būti nutraukta ankščiau nurodyto termino.
8. Akcijos Dovana – Virtuvės šefo Deivydo Praspaliausko kurtų prieskonių rinkinys ir jo naujausia kulinarinė knyga. (Toliau – Dovana)

9. DOVANA IR ATSIMĖIMO TVARKA
9.1. Klientas įsigijęs akcijoje dalyvaujantį prietaisą, registruoja pirkimo kvitą ir teisingai užpildo visus laukus el. anketoje adresu: https://www.aeg.lt/local/prieskoniai/ Organizatoriaus atstovas, per 5 darbo dienas, susiekia su Klientu anketoje nurodytais kontaktais ir individualiai susitaria dėl dovanos atsiėmimo ir perduoda ją Klientui susitartu būdu.
9.2. Dovana bus išsiųsta tuo atveju, jeigu klientas atitinka visas šios akcijos sąlygas bei, paprašytas Organizatoriaus, galės pateikti, fiziškai ar skaitmeniniu būdu, produkto įsigijimo dokumentą/-us.
9.2. Nepavykus susisiekti su Klientu, praėjus 7 dienoms po pirmojo bandymo susisiekti, dovana grįžta į dovanų fondą.
9.3. Prizai į kitas prekes ar pinigus nekeičiami.

10. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA
10.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Akcijos taisyklių teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
10.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2023 metų sausio 6 d. Akcijos taisyklių 2 p. nurodytu adresu arba el.paštu info@electrolux.lt
10.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ir į jį atsakyti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo skundo gavimo dienos. Jei skundo nagrinėjimas reikalauja ilgesnio skundo nagrinėjimo laikotarpio, Organizatorius apie tai turi informuoti skundo teikėją per 5 darbo dienas nuo skundo gavimo.

11. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
11.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Akcijos organizatorius.
11.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami tik su akcijos įsipareigojimų įgyvendinimu susijusiais tikslais.
11.3. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje ir pateikiantys savo asmens duomenis sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiose Taisyklėse bei įstatymuose nustatyta tvarka.
11.4. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus saugomi įstatymų numatyta tvarka.

12 KITOS SĄLYGOS
12.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su visomis Taisyklėse nurodytomis sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
12.2. Akcijos organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Akcijos taisykles apie tai viešai paskelbdamas tinklapyje https://www.aeg.lt/local/prieskoniai/
12.3. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Akcijos Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
12.4. Akcijoje dalyvis gali būti pašalintas iš akcijos dalyvių sąrašo, jeigu organizatorius nustato, kad akcijos dalyvis veikė apgaulingai, siekė nesąžiningų tikslų arba nesilaikė šios akcijos taisyklių.

Skaitykite daugiau