Vaikai matuojasi virtuvės šefo gyvenimą

Branginama draugystė atgyja nauju pavidalu – šį kartą tapome Deivydo Praspaliausko, AEG prekių ženklo ambasadoriaus, edukacinio projekto vaikams pagrindiniu partneriu. Pamatyti meistrui priklausančio restorano „Amandus“ užkulisius. Apsilankyti jų širdyje, kur profesionalų bei tvarumo aspektus atliepianti AEG virtuvės įranga padeda gimti šedevrams. Susipažinti su restorano šefo profesijos ypatumais. Leistis į patiekalų gaminimo ir ragavimo kelionę. Jei būtumėte vaikas ir gal net svajotumėte ateityje kurti maistą, būtų smagu bei naudinga visa tai patirti, tiesa?

Maždaug valandos trukmės edukacijoje dalyvauja visa pradinukų klasė. Vaikai atranda, ką reiškia būti patiekalų meistru ir kaip atrodo restorano veiklos kasdienybė. O pažintį su pagrindine virtuve, galimybę iki soties pasmalsauti užduodant klausimus D. Praspaliauskui, užkandžio ir deserto gamybos parodymą bei jų degustacijas vainikuoja maloni staigmena – kiekvienam įteikiamas AEG dovanų rinkinys.

Unikali dovana: edukaciniai užsiėmimai visai jūsų klasei

Kaip šio unikalaus projekto partneriai džiaugiamės galėdami paskatinti pasinaudoti neeiline proga – laimėkite garsiojo virtuvės meistro Deivydo Praspaliausko edukaciją mažiesiems smalsuoliams. Konkurse gali dalyvauti būsimi 3–4 klasių pradinukai iš visos Lietuvos. O dvi laimingąsias klases edukaciniuose užsiėmimuose pakviesime dalyvauti 2023 m. rugsėjo 28 ir 29 d.

Norite iš arti supažindinti vaikus su virtuvės šefo profesija, sostinės restorano kasdienybe ir jo širdimi – pagrindine restorano virtuve? Pakviesti auklėtinius į užkandžio ir deserto degustacijas? Tereikia parašyti, nupiešti, o gal nufilmuoti (čia jau Jūsų klasės fantazijos reikalas) prisistatomąją, motyvacinę žinutę, kodėl būtent jūsų klasė turėtų laimėti šį edukacinį užsiėmimą.

Savo klasės motyvacinę medžiagą iki 2023 m. gegužės 29 d. siųskite el. paštu info@electrolux.lt, o laimėtojai bus atrinkti burtų keliu ir paskelbti 2023 m. birželio 1 d.

P.S. Dalyvaudami šiame konkurse, išreiškiate sutikimą – būti fotografuojami edukacijos metu. Taip pat sutinkate, kad edukacijoje užfiksuotos fotografijos būtų viešinamos Deivydo Praspaliausko bei AEG Lietuva socialiniuose tinkluose ir AEG internetinėje svetainėje. Šios nuotraukos po edukacijos bus išsiųstos ir laimėjusios klasės paskirtam atsakingam asmeniui. Dalyvavimu šiame konkurse taip pat sutinkate, kad pristatomoji klasės medžiaga būtų skelbiama AEG oficialiame projekto polapyje ir socialniame tinkle.