Mūsų geriausi produktai laimėjo prestižinius apdovanojimus
Mūsų geriausi produktai laimėjo prestižinius apdovanojimus

Mes kuriame mūsų produktus ne tik, kad jie papuoštų jūsų namus, tačiau ir tam, kad jie būtų intuityvus ir patogūs. Mūsų pasiekimai nuolat įvertinami apdovanojimais už šiuolaikinį dizainą ir inovatyves funkcijas. Tiesiog pažiūrėkite žemiau į visus apdovanojimus, kuriuos mes gavome už savo įrenginius. 

MaxiSense® indukcinė kaitlentė

MaxiSense®“ kaitlentė turi visus indukcinės technologijos ir intuityvaus valdymo privalumus. Kuriant kaitlentės dizainą, įkvėpimo buvo semtąsi iš senovinės Azijos maisto gaminimo kultūros, įtraukiant skandinaviškas detales ir dvipusį stiklinį kaitlentės paviršių. 

porcelianinės indaplovės

ProClean indaplovės

ProCleanyra visiškai integruotos indaplovės, kurios pelnė apdovanojimus už dizainą ir inovatyvias technologijas. Itin tylus veikimas ir subtili stiklo apsauga buvo pripažinta prestižinių RedDot“ apdovanojimu. 

ProFresh Plus šaldytuvas-šaldiklis

Prestižiniu dizaino apdovanojimu RedDotapdovanotas pirmasis šaldytuvas-šaldiklis ProFresh“ su visiškai pertvarkoma vidinių erdvių sistema. Nesvarbu, kas yra jūsų pirkinių sąraše, CustomFlexsistema leidžia visa tai sutalpinti jūsų šaldytuve.