Produkto aprašymas

„FiberPro“ sistema su „3DScan“ technologija naudoja drėgmės jutiklį jos aptikimui tiek vidinėje, tiek išorinėje skalbinių dalyje, todėl visi rūbai yra išdžiovinami nepriekaištingu tikslumu. Drąsiai džiovinkite vilną, šilką, lauko rūbus, marškinius, kelnes ir netgi striukes. Patirkite išskirtinę drabužių džiovinimo kokybę.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - T9DBB89B

„3Dscan“ technologija - tikslus džiovinimas

„FiberPro“ sistema su „3DScan“ technologija naudojant jutiklius nuskaito drėgmės kiekį drabužiuose. Ji nustato drėgmę ir pakoreguoja trukmę, kad drabužiai būtų tiksliai išdžiovinti. Netgi stori ir kelių sluoksnių drabužiai. Palyginus su natūraliu džiovinimu ore, džiovinant šiuo būdu, išlaikoma pūkinių striukių išvaizda ir net 30 % geresnė šilumos izoliacija.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - T9DBB89B

SU „MYDRY“ - ŠVELNUS IR SPARTUS MIŠRIŲ SKALBINIŲ DŽIOVINIMAS

Naudojant ciklą „MyDry“ mišrūs skalbiniai bus kruopščiai prižiūrimi. Susiejus su 9000 serijos skalbykle „Premium Edition“, visas skalbimo ir džiovinimo ciklas trunka mažiau kaip tris valandas. Nereikia rūšiuoti – optimali medvilninių ir sintetinių skalbinių priežiūra vieno ciklo metu.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - T9DBB89B

„CONNECTIVITY PAIR“ - PRIJUNKITE DŽIOVYKLĘ IR SKALBYKLĘ (TIK TAM TIKRIEMS MODELIAMS)

„Connectivity Pair“ sklandžiai sujungia skalbyklę ir džiovyklę naudojant programą „My AEG Care“. Rodoma bendra skalbimo ir džiovinimo trukmė. Programėlė praneš, kada perkelti skalbinius ir parekomenduos optimalias džiovinimo sąlygas. Skalbinių priežiūra pagal jūsų dienotvarkę, kurią galima kontroliuoti iš bet kurios vietos.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - T9DBB89B

Jūsų drabužių apsauga pagal užsakymą

Mūsų unikalios sistemos „AbsoluteCare®“ programos tiksliai valdo džiovinimo būgno judėjimą ir temperatūrą. Vilnoniai gaminiai priplojami prie būgno, todėl džiovinami it patiesti. Lauko drabužiai džiovinami tinkamoje temperatūroje, kad būtų išsaugotos jų vandeniui nepralaidžios membranos funkcinės savybės. Tinkamas judėjimas ir reikiama temperatūra užtikrina, kad kiekvienas audinys bus visiškai išdžiovintas, išsaugant jo kokybę, išvaizdą ir tekstūrą.

AEG - Džiovyklė su šilumos siurbliu - T9DBB89B

Saugi žema temperatūra

AEG technologija „SensiDry“ pašalina drėgmę iš audinių perpus žemesnėje temperatūroje nei įprastos skalbinių džiovyklės, tik šiek tiek pailginus džiovinimo laiką. Todėl audiniai niekada nėra veikiami nereikalingo karščio. Jūsų drabužiai ilgiau išliks tokios tekstūros, kokios buvo tą dieną, kai juos nusipirkote. Be to, žema temperatūra padeda taupyti energiją.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone