Produkto aprašymas

60 cm iš priekio pakraunama skalbyklė FS Oko Mix-WSE 9 kg, 1400 (RPM) A+++

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

Mažosios juodos suknelės sergėtoja

Mūsų 9000 serijos skalbyklės valo ir minkština vandenį ir plauna taip pat gerai 30 laipsnių vandenyje kaip ir 60 laipsnių, kad būtų išlaikyta kiekvieno drabužio forma ir spalvos.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

MINKŠTESNIS VANDUO - ŠVELNESNĖ DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA

Bet kokiame tiekiamame vandenyje yra mineralų, kurie neigiamai veikia audinius. Šios AEG skalbimo mašinos yra pirmosios pasaulyje, turinčios technologiją jiems pašalinti. Jonų mainų filtravimo sistema optimizuoja vandens tiekimą į būgną, kad skalbimo priemonės ir audinių minkštikliai veiktų maksimaliai efektyviai esant net žemiausiai temperatūrai. Pakankamai atsargi, kad audiniai išliktų minkšti, o spalvos – absoliučiai tobulos.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

IŠSAUGOKITE SAVO RŪBUS ILGIAU SU „MYWASH“ 49-NIŲ MINUČIŲ PROGRAMA

„MyWash“ 49-nių minučių programa yra puikiai pritaikyta kasdienėms skalbinių įkrovoms. Standartinė 5kg įkrova išskalbiama greičiau nei per valandą. Energiją taupanti žemos temperatūros priežiūra padeda ilgiau išsaugoti jūsų drabužius. Su 9000 serijos „Premium Edition“ džiovykle galite pasirūpinti savo skalbiniais greičiau nei per tris valandas (įskaitant skalbimą).

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

„CONNECTIVITY PAIR“ - PRIJUNKITE SKALBYKLĘ IR DŽIOVYKLĘ (TIK TAM TIKRIEMS MODELIAMS)

„Connectivity Pair“ sklandžiai sujungia skalbyklę ir džiovyklę naudojant programą „My AEG Care“. Rodoma bendra skalbimo ir džiovinimo trukmė. Programėlė praneš, kada perkelti skalbinius ir parekomenduos optimalias džiovinimo sąlygas. Skalbinių priežiūra pagal jūsų dienotvarkę, kurią galima kontroliuoti iš bet kurios vietos.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

MAŽIAU LYGINIMO. DRABUŽIŲ ATGAIVINIMAS

Šiose AEG skalbimo mašinose naudojami garai greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos apsirengti. Trumposios atsargiosios garų programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L9FBB49B

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA TAUPANT VANDENĮ IR ENERGIJĄ

Funkcija „ProSense technology®“ automatiškai pasveria skalbinius, kad būtų parinktas idealus ciklas. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart taps gaivūs, lyg nauji, be to, jūs taupysite vandenį ir energiją.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels