LFR85146QE

Skalbyklė 8000 serija „PowerCare“ „AutoDose“ 10 kg

Produkto aprašymas
Pilnos įkrovos talpa (Kg)10
Maksimalus gręžimo greitis1400
Dizaino lygisA.5
Gylis (mm)660
PowerCare
PowerCare
„ProSteam“ technologija
„ProSteam“ technologija
PreciseWash
PreciseWash
AutoDose
AutoDose
Nuotolinis valdymas
Nuotolinis valdymas
Produkto aprašymas
Skalbyklė „8000 PowerCare“ naudoja unikalią spartaus skalbiklio sumaišymo technologiją, kad jis būtų tolygiai paskirstomas ant Jūsų drabužių ir skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs. Skalbiklis veiksmingai aktyvuojamas net 30 °C temperatūroje, puikus rezultatas greičiau nei per valandą.
AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - LFR85146QE
„POWERCLEAN 59 MIN“. VISIŠKAS DĖMIŲ PAŠALINIMAS NET ŽEMOJE TEMPERATŪROJE*

„PowerClean 59 min“ visiškai pašalina dėmes greičiau kaip per valandą 30 °C temperatūroje.* Ji užtikrina, kad skalbiklis pasiektų kiekvieną siūlą, todėl trumpas ciklas yra toks pat veiksmingas kaip ilgas, o dėmės užtikrintai pašalinamos.

* Užsakomasis „PowerClean 59 min“ 30 °C programos bandymas su 5 kg skalbinių, rodo, kad pašalinamos absoliučiai visos iš 59 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių.
AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - LFR85146QE
„AUTODOSE“ APSAUGO DRABUŽIUS IR NAUDOJA IKI 60 % MAŽIAU SKALBIKLIO*

Su „AutoDose“ nebereikia spėlioti – jutikliai apskaičiuoja tikslų skalbiklio ir minkštiklio kiekį, automatiškai naudodama tik skalbinių partijai reikalingą kiekį. Ji naudoja iki 60 % mažiau skalbiklio* – patogus skalbimas, užtikrinantis, kad medvilniniai drabužiai ilgiau bus atsparūs plyšimui.*

* Pagal nuosavą bandymo metodą, naudojant 2 kg skirtą skalbiklio kiekį ir palyginant „AutoDose“ su vidutine rankine doze.
AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - LFR85146QE
PERSONALIZUOTAS NUOTOLINIS PRIETAISO VALDYMAS SU „AEG CONNECTED“

Naudokitės programėle „My AEG Care“, kad suasmenintumėte nustatymus ir gautumėte sumanių patarimų bei pasiūlymų. Suasmeninkite skalbimo ciklus ir siųskite instrukcijas į savo prietaisą, kad pritaikytumėte juos pagal savo poreikius ir įpročius. Išmani ir nesudėtinga priežiūra išmaniajame telefone.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - LFR85146QE
„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI RAUKŠES

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšles per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norite papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio. Jis suteikia tos šviežiai išskalbto drabužio gaivos.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.
AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - LFR85146QE
SU „PRECISEWASH“ – IKI 40 % MAŽIAU LAIKO, VANDENS IR ENERGIJOS* KIEKVIENAM SKALBIMUI

„PreciseWash“ automatiškai pritaiko energijos vartojimą ir nuostatas pagal sudėtų skalbinių svorį. Taigi, parenkamas pritaikytas skalbimo ciklas, iki 40 % sumažinantis energijos, laiko ir vandens sąnaudas, kai skalbiama mažiau skalbinių.*

* Vidinis bandymas nustatant laiko, vandens ir energijos sąnaudoms skalbiant 30 °C medvilnės ciklu, optimizuotu pasitelkus „PreciseWash“ ir lyginant 1 kg ir maksimalų kiekį skalbinių.
man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos