Produkto aprašymas

7000 serijos "Eco Valve", iš priekio pakraunama, 60 cm, skalbyklė. Skalbinių talpa - 9 kg. 1351 sūkiai per minutę (RPM) A

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

PRISTATOME NEPRIEKAIŠTINGĄ MARŠKINIŲ SAUGOTOJĄ

Kasdienė profesionali išvaizda neturėtų reikalauti didelių pastangų. Mūsų technologija „ProSteam®“ – ilgiau dailiai atrodantys marškiniai, beveik trečdaliu sumažinant jų susiglamžymą. Retesnis cheminis valymas ir lyginimas reiškia mažesnį pluošto nusidėvėjimą. Jūsų drabužiai kasdien atrodys nepriekaištingai.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

MAŽIAU LYGINIMO. DRABUŽIŲ ATGAIVINIMAS

Šiose AEG skalbimo mašinose naudojami garai greitai ir lengvai išlygina suglamžytus drabužius, kad galėtumėte tuoj pat juos apsirengti. Trumposios atsargiosios garų programos saugiai pašalina kvapus iš sausų audinių ir juos išlygina. Skalbimo ciklas taip pat gali būti baigtas atsargiai panaudojant garus, kad drabužių nereikėtų arba beveik nereikėtų lyginti.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

Stalčiukas „UniversalDose“ – papildoma galia sparčiam skalbimui šaltame vandenyje*

„UniversalDose“ yra unikalus stalčiukas, skirtas „viskas viename“ kapsulėms. Jame naudojamos specialios vandens čiurkšlės, suminkštinančios ir prakiurdančios jame esančias skalbimo kapsules – taip jos aktyvinamos 60 % sparčiau nei sudėtos į būgną. Tokiu būdu geriau pašalinamos dėmės skalbiant 1 val. šaltame vandenyje.*

*Vidinis bandymas taikant medvilnės skalbimo 30° C temperatūroje vienos valandos trukmės programą, lyginant „UniversalDose“ stalčiuke ir būgne naudojamas „viskas viename“ kapsules.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

Programa „MyMix 69min“. Taupo Jūsų laiką. Kruopščiai išskalbia drabužius

Programa „MyMix 69min“ subalansuoja laiką, energijos veiksmingumą ir atsargumą skalbiant iki 5 kg kasdienių mišrių skalbinių. Ji veikia 30 °C temperatūroje ir trunka vos 69 minutes, užtikrindama optimalų veiksmingumą ir kruopštų drabužių išskalbimą.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

DRABUŽIŲ PRIEŽIŪRA TAUPANT VANDENĮ IR ENERGIJĄ

Funkcija „ProSense technology®“ automatiškai pasveria skalbinius, kad būtų parinktas idealus ciklas. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart taps gaivūs, lyg nauji, be to, jūs taupysite vandenį ir energiją.

AEG - Skalbyklė kraunama iš priekio - L7FEE49PS

Iš drabužių pašalina daugiau kaip 99,99 % bakterijų ir virusų*

Mūsų „Swissatest“ sertifikuotoje „Anti-Allergy Vapour“ programoje, derinami skalbimo ir garų ciklai, taip pašalinant daugiau kaip 99,99 % bakterijų ir virusų.* Skalbiant didesnėje kaip 60° C temperatūroje sumažinamas alergenų kiekis ir užtikrinamas didesnis drabužių higieniškumas bei švarumas.

* Ištirta dėl Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa ir MS2 Bacteriophage užsakomaisiais bandymais, kuriuos 2021 m. atliko „Swissatest Testmaterialien AG“ (bandymo ataskaita Nr. 202120117)

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels