Atraskite

Intuityvumas

Įženkite į jautriai reaguojančius namus

Paprastai ir saugiai prijunkite prietaisus vieną prie kito ir mėgaukitės sau pritaikyta aplinka

Diagrama, kurioje parodyti sujungti elementai

Kur viskas susijungia

Mūsų prijungtų namų vizija – tai internetu sąveikaujantys įrenginiai (IoT), kur gaminiai galėtų sietis vienas su kitu, nepriklausomai nuo prekės ženklo ar infrastruktūros. O jūs galite naudotis sklandžia įrenginių ir prietaisų sąveika. Kaip patikimas „AllSeen Alliance“ narys, mes padedame inicijuoti plačiausią, skirtingų pramonės šakų atvirą šaltinį IoT plėtrai.

  • Suderinamumas

    Atviro šaltinio projektas „AllSeen Alliance“ leidžia visiems „IoT“ gaminiams veikti kartu, pavyzdžiui, platformose „iOS“, „Android“ ir „Windows“.

  • Saugumas

    Projekto paskirtis yra užtikrinti internete sąveikaujančių įrenginių saugumą, įskaitant modernios saugumo kriptografijos naudojimą.

  • Naujovės

    Sklandžiai internete sąveikaujantys įrenginiai tiesia kelią mūsų gaminių patobulinimui kitų partnerių technologijomis.

Stilinga virtuvė su aukščiausios kokybės AEG gaminiais

Internetas visiems įrenginiams

Internetas sujungia net tik žmones, bet ir įrenginius. Jūsų AEG prietaisai veiks sklandžiai ir kitų gaminių sistemoje. Nuo šiol visoms kulinarinėms improvizacijoms ir naujovėms galimybes turite čia pat, savo namų virtuvėje. 

Diagrama, kurioje parodyta, kaip „AllSeen Alliance“ prijungia Jūsų AEG virtuvės gaminius
Virėjas savo planšetėje naudojantis programėlę „My AEG“
Viską turėkite po ranka

Sujunkite visus namuose esančius prietaisus, naudodami tik vieną programėlę.

Ištraukimas su laisvų rankų funkcija

Siekiant dar malonesnės maisto ruošimo patirties, „Hob2Hood“ sujungia kaitlentę ir gartraukį. Jūsų kaitlentė belaidžiu būdu aktyvins ir sureguliuos viryklės gartraukio ventiliatoriaus greitį. Galingas ištraukimas, kai kepate ant karštos ugnies. Ramesnis ištraukimas, kai lėtai verdate. Optimali aplinka virtuvėje netgi nepakeliant piršto prie gartraukio.

Puiki virėja nagrinėja receptus „iPad“ programėlėje „My AEG“

Išskirtiniai receptai tik vienu bakstelėjimu

Panaudokite gaminimo garuose ir vakuume metodus savo patiekalams paruošti, naudodami programėlę „My AEG“. Peržiūrėkite šimtus receptų pagal šalių virtuves, dietą, vengtinus alergenus ar šaldytuve turimus ingredientus. Mūsų maisto ruošimo skaičiuoklė padės nustatyti geriausias orkaitės nuostatas. Užrašykite ir išsaugokite recepto pastabas, pažymėkite savo mėgstamiausius receptus ir pasidalykite jais socialiniuose tinkluose.

Lengva naudoti programėlę „My AEG“ išmaniajame telefone

Priežiūros žinios greičiau ir paprasčiau

Gali būti sunku rasti šiuolaikiškų patarimų, kaip prižiūrėti gležnų audinių gaminius arba šalinti dėmes. Programėlė „My AEG Care“ suteikia greitą prieigą prie visos informacijos apie audinių priežiūrą, gautos iš puslapių „Kaip prižiūrėti gaminius“ ir ne tik. Taigi galite lengvai rasti informacijos, kaip skalbti šilkinius gaminius, saugiai džiovyklėje džiovinti vilnonius drabužius arba apsaugoti lauko drabužius.