Produkto aprašymas

Skalbyklėje „9000 AbsoluteCare®“ naudojama mūsų nauja revoliucinė technologija, kuria jos naudojamas vanduo filtruojamas ir valomas, todėl spalvos neblunka.* Geriausia Jūsų drabužių priežiūra, nes jie mažiau traukiasi ir nepraranda formos.**
* Užsakomasis spalvos išlaikymo bandymas su juodu poliesteriu po 50 ciklų 30 °C temperatūroje, naudojant technologiją „SoftWater“ ** Vidinis bandymas, rodantis, kad su „SoftWater“ kietame vandenyje medvilnės ciklu skalbiami audiniai susitraukė mažiau, nei skalbti nefiltruotame kietame vandenyje.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„ABSOLUTECARE®“ SU TECHNOLOGIJA „SOFTWATER“. JOKIO BLUKIMO.* APSAUGOMA FORMA**

Apsaugo audinius ir spalvas. Technologija „Softwater“ iš vandens išfiltruoja aktyvius mineralus ir taip sumažina spalvų blukimą per pirmuosius 50 skalbimų* bei geriau išsaugo formą.** Ilgiau išlaiko drabužius tinkamus ir užtikrina puikią spalvų apsaugą.

„* Užsakomasis spalvos išlaikymo bandymas su juodu poliesteriu po 50 ciklų 30oC temperatūroje su technologija „SoftWater“ ** Vidinis bandymas parodė, kad su „SoftWater“ kietame vandenyje medvilnės ciklu skalbiami medvilnės audiniai traukėsi mažiau, nei skalbti nefiltruotame kietame vandenyje.“

„ABSOLUTEWASH 49 MIN“ IŠSKALBIA 30 °C TEMPERATŪROJE IR VISIŠKAI PAŠALINA DĖMES*

„AbsoluteWash 49 min“ yra galinga programa, kuri stropiai išskalbia drabužius 30 °C temperatūroje per trumpiau kaip 1 valandą. Ji filtruoja vandenį ir padidina skalbiklio veiksmingumą, užtikrindama garantuotą visišką dėmių pašalinimą.* Jūsų drabužiams išskalbti reikia 30 % mažiau energijos.

* Užsakomasis „AbsoluteWash 49 min“ 30 °C programos bandymas su 5 kg skalbinių rodo, kad pašalinamos absoliučiai visos iš 59 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių.

PERSONALIZUOTAS NUOTOLINIS PRIETAISO VALDYMAS SU „AEG CONNECTED“

Naudokitės programėle „My AEG Care“, kad suasmenintumėte nustatymus ir gautumėte sumanių patarimų bei pasiūlymų. Suasmeninkite skalbimo ciklus ir siųskite instrukcijas į savo prietaisą, kad pritaikytumėte juos pagal savo poreikius ir įpročius. Išmani ir nesudėtinga priežiūra išmaniajame telefone.

VEIKSMINGAS SKALBIMAS PER TRUMPIAU KAIP 1 VALANDĄ VOS 30 °C TEMPERATŪROJE

„PowerCare“ naudoja unikalią spartaus skalbiklio sumaišymo technologiją, kad jis būtų tolygiai paskirstomas ant jūsų drabužių ir skalbiniai būtų nepriekaištingai švarūs. Skalbiklis veiksmingai panaudojamas net 30 °C temperatūroje ir puikiai išskalbiama per trumpiau kaip valandą.

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI RAUKŠES

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšles per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norite papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio. Jis suteikia tos šviežiai išskalbto drabužio gaivos.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels