KMK965090T

Kompaktinė orkaitė 8000 serija „CombiQuick“

Produkto aprašymas
Valymo būdasLengvai valoma emalė
Talpa (L)43
EkranasTFT su valdymo ratuku
Gaminkite prisijungę prie orkaitės
Gaminkite prisijungę prie orkaitės
Greitas kaitinimas
Greitas kaitinimas
Grilio funkcija
Grilio funkcija
Produkto aprašymas
Sultinga kepta vištiena, prancūziškas bulvių apkepas, maistinga jautienos apkepėlė – viską pagaminsite perpus greičiau nei įprasta. Orkaitė „CombiQuick“ – tai greitesnis būdas sukurti išskirtinį skonį ir nuostabius patiekalus derinant karšto oro srautą su mikrobangomis, kad išgautumėte puikų skonį ir tekstūrą, kaip ir ruošdami patiekalą įprastoje orkaitėje. Nuo šiol gaminimo trukmė ne kliūtis.
Mikrobangų krosnelės ir grilio derinys - greitas kepimas su traškia plutele

Sujunkite grilio galią ir mikrobangų krosnelės efektyvumą su greitu kepimu. Lydykite mozzarellą ant skrebučio, ar apskrudinkite crème brûlée plutelę, visą tai galite padaryti su šia orkaite. Įvaldykite universalius maisto gaminimo būdus.

AEG - Kompaktiška orkaitė - KMK965090T
Funkcionali. Integruota. Individuali. „Smart Kitchen“

Valdykite savo orkaitę nuotoliniu būdu, domėkitės mūsų partneriais ir net gaukite individualios pagalbos virtuvėje – visa tai su programėle „My AEG Kitchen“. Tokiu būdu naudotis „Smart Kitchen“ bus dar patogiau ir paprasčiau.

Greitai įkaistanti orkaitė

Su greito įkaitinimo funkcija net 40% greičiau pasiekiama temperatūra, lyginant su įprastine orkaite. Mėgaukitės greitu gaminimu, kad pasiektumėte puikių rezultatų virtuvėje bei daugiau laiko liktų sau.

TFT valdymo skydelis „EXCite+“ su valdymo ratuku - tikslus kepimas

TFT valdymo skydelyje „EXCite+“ su valdymo ratuku galite tiksliai ir lengvai valdyti orkaitės karštį, naršyti programas, rinktis funkcijas ir net atnaujinti orkaitės programinę įrangą per „Wi‑Fi“. Visa tai – rankenėlės pasukimu, o informacija rodoma skaitmeniniame ekrane.

AEG - Kompaktiška orkaitė - KMK965090T
Tolygus kepimas

Naudojant šią orkaitę, energijos vartojimo efektyvumas taip pat reiškia efektyvų maisto gaminimą. Karštas oras tolygiai paskirstomas orkaitės viduje – tai atlieka nauja konvekcijos sistema „Hot Air“. Dėl šios sistemos orkaitė greičiau kaista, o gaminimo temperatūrą galima sumažinti iki 20%, taupant tiek laiką, tiek elektros energiją

man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos