Produkto aprašymas

Nebereikia rinktis tarp dujinio ar indukcinio šildymo! Ši kaitlentė suteikia jums abiejų privalumus – su dujinėmis ir indukcinėmis kaitvietėmis.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Optimalus šilumos šaltinis viskam, ką gaminate

Gaminkite kaip profesionalas su AEG indukcine ir dujine kaitlente. Turėdami indukcinę gaminimo zoną ir dujinius degiklius, galite pasirinkti optimalų šilumos šaltinį ruošiamam maistui ir toliau naudoti visas mėgstamas keptuves.

AEG - Mišri kaitlentė - HDB64623NB

Tikslus karštis nepriekaištingiems rezultatams

Funkcija „Bridge“ sujungia dvi kaitvietes, kad galėtumėte naudoti didesnį arba ilgesnį gaminimo indą. Sujungtos kaitvietės, kuriose naudojama ta pati temperatūros ir laiko nuostata, idealiai tinka, kai gaminate maistą vakarėliams arba didesnėms šventėms.

Liepsna su „StepPower“. Tiksliam karščiui

„StepPower“ leidžia tiksliai valdyti karštį, kad nuolat pagamintumėte skanius patiekalus. Karštį galima nustatyti nuo 1 iki 9, todėl virtuvėje kaskart pagaminsite nuostabų maistą.

SUTAUPYKITE IKI 20 % DUJŲ SU VERTIKALIU LIEPSOS DEGIMU

Mūsų efektyvi vertikalios liepsnos dujinė kaitlentė leidžia sutaupyti iki 20 % energijos, nesvarbu, ar verdate vandenį makaronams, ar kepate maistą wok keptuvėje. Ir tiesiog įdėkite degiklį į indaplovę, kad išvalytumėte taip pat efektyviai.

Ketaus puodų atramos yra skirtos lengvam valymui

Atskiros ketaus puodų atramos suprojektuotos iš atskirų dalių, todėl jas labai lengva tvarkyti ir valyti. Puodai visą laiką išlieka stabilūs.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels