Produkto aprašymas

"Pure 3" indukcinė kaitinimo plokštė 68 cm

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Sujunkite dvi kaitvietes, kad vienu metu galėtumėte gaminti daugiau

Naudodamiesi indukcine kaitlente 6000 „Bridge“ galėsite nesunkiai gaminti maistą didesniuose prikaistuviuose. Mygtukas „Bridge“ sujungia dvi kaitvietes, kad galėtumėte naudoti didesnį ar ilgesnį kaitinimo indą. Sujungtai kaitvietei galėsite nustatyti vienodą temperatūrą ir laiką.

AEG - Indukcinė kaitlentė - IPE74541FB

Tikslus karštis nepriekaištingiems rezultatams

Funkcija „Bridge“ sujungia dvi kaitvietes, kad galėtumėte naudoti didesnį arba ilgesnį gaminimo indą. Sujungtos kaitvietės, kuriose naudojama ta pati temperatūros ir laiko nuostata, idealiai tinka, kai gaminate maistą vakarėliams arba didesnėms šventėms.

„Pure Design“: įsijungia vos palietus

„Pure Design“ sklandžiai įsilieja į stalviršį. Išjungta kaitlentė yra visiškai juoda – nesimato jokių kaitviečių, linijų arba užrašų. Įjungus pasimato kaitvietės ir jutikliniai valdikliai. Pakylėtam virtuvės dizainui.

„Hob2Hood®“: automatinis gartraukis

Funkcija „Hob2Hood®“ susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepajudinant nė piršto. Galingesnis ištraukimas skrudinant. Lėtesnis ištraukimas verdant lėtai.

Šviesos diodų slankieji valdikliai – vientisam virtuvės dizainui

Išjungę kaitlentę matysite tik nuostabų juodą stiklą. Palieskite šviesos diodų slankiųjų valdiklių naudotojo sąsają ir kaitlentė atgis. Intuityvus ir tikslus valdymas nesudarkant virtuvės dizaino.

Spartesnis karštis su „PowerBoost“

Nebereikės ilgai laukti kol puodai užvirs. Funkcija „PowerBoost“ iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai. Idealiai tinka prireikus greitai užvirinti didelį puodą vandens.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels