Produkto aprašymas

„ComboHob Bridge“ – tai meistriškai suprojektuota galingos indukcinės kaitlentės ir garų rinktuvo kombinacija. Projektuojant virtuvę nebereikės spręsti galvosūkio, kur montuoti garų rinktuvą. Naudodami patogią hibridinę kaitlentę, patirkite projektavimo laisvę.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename

„ComboHob“ – tai garų rinktuvo ir galingos indukcinės kaitlentės derinys. Suteikia neribotas galimybes naujai projektuojant virtuvę. Visapusiškas patogumas ir moderni minimalistinė išvaizda.

Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai

„Hob2Hood“ technologija suteikia galimybę automatiškai ištraukti garus ruošiant maistą. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai bus sureguliuota ir garų rinktuvo galia - visą dėmesį galėsite sutelkti maisto ruošimui.

Sujunkite kaitvietes su „Bridge“ funkcija

„ComboHob“ puikiai tiks ruošiant maistą dideliems vakarėliams arba paprasčiausiai naudojant didesnius prikaistuvius. Palieskite „Bridge“ funkcijos mygtuką, kad sujungtumėte dvi kaitvietes į vieną. Valdykite jas kartu, kad temperatūra būtų pasiskirstyta tolygiai.

Paprasta priežiūra - lengvas valymas

„ComboHob“ viduryje esančias gartraukio groteles galima visiškai išimti. Taip galima pasiekti viduje įtaisytą aliumininį riebalų filtrą ir didelio našumo kvapų filtrą. Lengva priežiūra ir visuomet puikus našumas.

„TouchControl“ - lengvas kaitlentės valdymas

Ant indukcinės kaitlentės esantys jutikliniai valdikliai bei nuostatos aiškiai matomi maisto gaminimo metu. Lietimui jautrus stiklas rodo tikslias temperatūros ir garų ištraukimo parinktis – jas pakeisti galima vos palietus.

Priedai

Kiti gaminiai

AEG - Kombinuota kaitlentė - IDK84453IB
Indukcinė kaitlentė su garų rinktuvu 83 cm „Hob2Hood®“
  • Virtuvės projektavimas pagal jūsų norus
  • Su „ComboHob“ - maisto ruošimas ir garų ištraukimas viename
  • Su „Hob2Hood“ - garai surenkami automatiškai
  • Su „MultiBridge“ - vienu kartu pagaminkite daugiau
  • Paprasta priežiūra - lengvas valymas

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą