Produkto aprašymas

Mėgaukitės taip reikalinga virtuvės projektavimo laisve. Šis duetas susideda iš indukcinės kaitlentės ir galingo integruoto garų rinktuvo, kad jums nereikėtų įsigyti šių prietaisų atskirai. Dabar galėsite suplanuoti virtuvės išdėstymą laisvai ir kūrybiškai.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Kombinuota kaitlentė - CCE84751CB

Susikurkite tokią virtuvę, kokios norite

Ši indukcinė kaitlentė su integruotu galingu gartraukiu suteikia jums galimybę susikurti tokią virtuvę, kokios norite. Dabar turėsite daugiau erdvės jūsų virtuvės idėjoms įgyvendinti.

AEG - Kombinuota kaitlentė - CCE84751CB

Apjunkite kaitvietes naudodami didesnius puodus ir keptuves. „Double Bridge“

Gaminsite troškinį dideliame puode? Naudojate grilį „Plancha“? Su „Double Bridge“ galite apjungti dvi kaitvietes abiejose kaitlentės pusėse, kad karštis tolygiai pasiskirstytų po dideliais puodais ir keptuvėmis.

AEG - Kombinuota kaitlentė - CCE84751CB

Baigę ruošti maistą, išvalykite virtuvės orą vėjeliu „Breeze“.

Baigę ruošti maistą galėsite juo mėgautis išskirtinai gaivioje virtuvės aplinkoje. „Breeze“ funkcija tyliai išvalo virtuvės orą nedrumsdama jūsų ir svečių ramybės.

AEG - Kombinuota kaitlentė - CCE84751CB

Lengva išvalyti. Lengva išimti. Filtras „2 viename“

Filtras „2 viename“ – tai kvapus ir riebalus pašalinantis anglinis ir riebalų filtras. Jei prietaisas jungiamas prie pasikartojančios cirkuliacijos sistemos, tuomet būtina naudoti filtrą „2 viename“. Filtrą paprasta išimti; jį galima plauti indaplovėje.

AEG - Kombinuota kaitlentė - CCE84751CB

Automatinis ištraukimas. Su „Hob2Hood“

Technologija „Hob2Hood“ leidžia ruošiant maistą automatiškai surinkti garus. Jeigu padidinsite arba sumažinsite kaitlentės temperatūrą, atitinkamai pasikeis garų rinktuvo ventiliatoriaus veikimas. Tai reiškia, kad visą dėmesį galėsite skirti maistui.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels