Produkto aprašymas

Susikurkite tokią virtuvę, kokios norite. Šioje indukcinėje kaitlentėje integruotas galingas gartraukis, todėl jums nereikės juo rūpintis atskirai. Dabar galite susikurti tokią virtuvę, kokios tik reikia jūsų kūrybiškumui.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Susikurkite tokią virtuvę, kokios norite

Ši indukcinė kaitlentė su integruotu galingu gartraukiu suteikia jums galimybę susikurti tokią virtuvę, kokios norite. Dabar turėsite daugiau erdvės jūsų virtuvės idėjoms įgyvendinti.

Su funkcija „Double FlexiBridge“ kaitlentė yra dar universalesnė

Funkcija „Double FlexiBridge“ leidžia naudotis dešine arba kaire kaitlentės puse, kad apjungtumėte iki keturių kaitviečių. Su tokiomis lanksčiomis galimybėmis maistą galite ruošti įvairaus dydžio puoduose, keptuvėse ir neįprastų formų induose.

Baigę ruošti maistą, išvalykite virtuvės orą vėjeliu „Breeze“.

Baigę ruošti maistą galėsite juo mėgautis išskirtinai gaivioje virtuvės aplinkoje. „Breeze“ funkcija tyliai išvalo virtuvės orą nedrumsdama jūsų ir svečių ramybės.

Lengva išvalyti. Lengva išimti. Filtras „2 viename“

Filtras „2 viename“ – tai kvapus ir riebalus pašalinantis anglinis ir riebalų filtras. Jei prietaisas jungiamas prie pasikartojančios cirkuliacijos sistemos, tuomet būtina naudoti filtrą „2 viename“. Filtrą paprasta išimti; jį galima plauti indaplovėje.

Naudokitės „My AEG Kitchen“ programėle ir visomis prietaiso galimybėmis

„My AEG Kitchen“ programėlė suteiks aiškius nurodymus ir pakylės jūsų maisto ruošimo patirtį. Taip pat ji padės geriau pažinti savo prietaisą ir išnaudoti visas patogias ir džiuginančias jo savybes.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels