Produkto aprašymas

„7000 Hob2Hood“ yra labai veiksminga funkcija, automatiškai valdanti viryklės gartraukį ir apšvietimą. Kad ir kokia būtų kaitlentės temperatūra, ventiliatorius sureguliuojamas pagal ją, kad visą dėmesį skirtumėte gaminamam maistui.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Automatiškai valdomas garų rinktuvas

Garų rinktuve integruota naudinga funkcija „Hob2Hood“, kuri automatiškai valdo prietaiso veikimą ir apšvietimą. Palikite „Hob2Hood“ reguliuoti ventiliatorių, o jūs sutelkite dėmesį į tinkamą savo patiekalo paruošimą. Norėdami patys reguliuoti ventiliatoriaus galią, tai visuomet galite daryti su patogiais rankiniais valdikliais / simboliais ant garų rinktuvo korpuso bei kaitlentėje. Dujinėse kaitlentėse, palaikančiose „Hob2Hood“ funkciją, garų rinktuvo įjungimas galimas per kaitlentėje esančius valdymo simbolius.

Švarus oras. Greičiau.

Šis gartraukis greitai pašalina maisto ruošimo garus iš virtuvės. Tuo pasirūpina veiksmingas ir galingas gartraukio variklis.

„LEDlights“ rafinuotesniam maisto gaminimui

Mūsų „LEDlights“ naudoja gerokai mažiau energijos už kitokį apšvietimą ir veikia daug ilgiau. Be to, tai yra profesionalus apšvietimas, kad gaminant maistą viskas puikiai matytųsi.

Maksimali filtracija nuolat

Puikiai veikiantis filtras pašalina riebalus ir kvapus gaminant maistą. Išėmus filtrą galima plauti indaplovėje taip užtikrinant, kad Jūsų garų rinktuvas nuolat efektyviai veiks.

Stilingas lietimui jautrus valdymas

Šis stiklinis skydas leidžia tiksliai ir patogiai valdyti garų rinktuvą – perimkite visą maisto ruošimo kontrolę į savo rankas.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels