FSE75768P

Montuojama indaplovė 59,6 cm 7000 serija „GlassCare“

Produkto aprašymas

Mūsų energiją taupančios indaplovės užtikrina nepriekaištingus rezultatus

„EcoLine“ indaplovės pasižymi geriausiomis savo klasėje energijos ir išteklių naudojimo efektyvumo savybėmis. Visi prietaisai turi išteklius taupančių funkcijų, o mūsų A klasės modelis sutaupo daugiau nei 30 % energijos ir užtikrina nepriekaištingus rezultatus*.

* Skaičiavimai pagrįsti A klasės (EEI 31,9) ir D klasės (EEI 49,9) „Electrolux“ / AEG indaplovių energijos vartojimo efektyvumo indeksu (EEI), kuris yra 36 %.
EcoLine
Energijos klasėB
Triukšmo lygis (Db)42
Indų komplektų talpa14
Plotis (cm)60
„QuickSelect“ su „Wi-Fi“
„QuickSelect“ su „Wi-Fi“
GlassCare®
GlassCare®
SatelliteClean®
SatelliteClean®
QuickSelect®
QuickSelect®
AirDry
AirDry
Produkto aprašymas
Netgi galingoms indaplovėms reikia švelniai elgtis su stikliniais indais. Laimei, viršutiniame šios indaplovės krepšelyje yra „SoftGrips“ ir „SoftSpikes“ specialūs laikikliai, kurie tvirtai laiko Jūsų stiklines ir užtikrina, kad jos nesusibraižytų ir nesudužtų.
AEG - Montuojama indaplovė - FSE75768P
Aukščiausios kokybės plovimas ir geriausia stiklo priežiūra

Dar niekada nebuvo taip saugu plauti trapių taurių – AEG „SoftGrip“ ir „SoftSpikes“ puikiai bei tvirtai jas laiko ir apsaugo.

AEG - Montuojama indaplovė - FSE75768P
Pritaikoma erdvė ir patogus plovimas naudojant „MaxiFlex“

„MaxiFlex“ stalčius yra sukurtas taip, kad tilptų įvairaus dydžio stalo įrankiai ir reikmenys – tiek dideli, tiek neįprastų formų. Universalios pertvaros ir padidinamas gylis, kad būtų galima pritaikyti bet kokiai įkrovai. Visi reikmenys sklandžiai sudedami ir išplaunami vienu kartu.

AEG - Montuojama indaplovė - FSE75768P
Nesudėtingas atsakingo indų plovimo būdas

Atsakingus žingsnius žengti lengva. „QuickSelect“ slankikliu jutikliniame ekrane pasirinkite norimą ciklo trukmę ir „Ecometer“ ryškiais žaliais stulpeliais nurodys tvariausią programą energijai bei vandeniui taupyti.

AEG - Montuojama indaplovė - FSE75768P
„QuickSelect“ su „Wi-Fi“ Išmanus nuotolinis indų plovimas

Mūsų indaplovės „QuickSelect“ indus plauna išmaniai ir atsakingai. Gaukite patarimų, kokią programą naudoti priklausomai nuo indų, jų užterštumo lygio ir laiko. Suplanuokite plovimą, kad sutaupytumėte. Programėlė apibendrina naudojimą ir pateikia „ECO“ ataskaitas.

AEG - Montuojama indaplovė - FSE75768P
„SatelliteClean®“ - galingas indų plovimas

Nepriekaištingas indų plovimas indaplove su „SatelliteClean®“. Šis purkštuvas triskart geriau indus aprūpina vandeniu nei įprastas. Dvigubas besisukantis purkštuvas nuolat keičia purškimo kampą. Vanduo pasiekia kiekvieną kampelį. Ypač kruopščiam plovimui.

man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos