Produkto aprašymas

9000 Montuojamas šaldytuvas 176.9 cm, A++.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Nulis laipsnių. Maksimaliai apsaugo maisto produktus

9000 serijos šaldytuvo skyrius „LongFresh“ palaiko specialias sąlygas produktams. Palaikoma žemesnė temperatūra nei likusioje šaldytuvo erdvėje, siekianti 0°C. Puikiai tinka mėsos, žuvies ar bet kokio šviežio maisto laikymui.

Maksimali maisto produktų priežiūra, naudojant „ZeroDegrees LongFresh“

Skyriuose „LongFresh 0°C“ yra puiki aplinka maisto produktų būklei išsaugoti. Šioje srityje yra šalčiau nei šaldytuve, palaikoma 0 °C temperatūra, kuri puikiai tinka žuvies, mėsos ar subtilesniems produktams laikyti. Joje yra drėgmės valdikliai, apsaugantys produktus nuo išdžiūvimo. Išsaugomi visi atidžiai atrinktų produktų aromatai.

Stabili temperatūra naudojant „MultiFlow“

„MultiFlow“ padeda išsaugoti maisto kokybę, palaikant visame šaldytuve stabilią temperatūrą ir drėgmę. Keli oro kanalai suteikia galimybę aktyviai cirkuliuoti šaltam orui ir pasiekti kiekvieną kampelį.

Viršuje esantis jutiklinis elektroninis valdymas užtikrins tikslų funkcijų valdymą

Naudodami jautrų ir aiškų ekraną galite tiksliai nustatyti temperatūrą ir be vargo pasiekti šaldytuvo funkcijas su jutikliniu elektroniniu valdymu viršuje.

Šaldytuvo erdvė sklandžiai pritaikoma naudojant „FlexiShelf“

Daugiau galimybių laikyti maisto produktus šaldytuve naudojant lentyną „FlexiShelf“. Priekinę sekciją galima lengvai įstumti po likusio segmento apačia, kad būtų galima įdėti aukštesnius daiktus.

Švelniai užsidarančios durelės patogiam ir tyliam uždarymui kaskart.

Kruopščiai sukurti švelniai užsidarantys durelių vyriai padeda išvengti situacijų kai durelės paliekamos ne pilnai uždarytos, dėl ko švaistoma energija ir genda maistas. Durelių uždarymas tampa tylus, patogus ir saugus dėl švelniai užsidarančių durelių vyrių.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels