Produkto aprašymas

3000 Montuojamas šaldytuvas 176.9 cm A++

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojamas šaldytuvas - SKE818E1DC

Kiekviena lentynėlė. Vienodai vėsinama

Šaldytuvas „6000 DynamicAir“ palaiko pastovų oro srautą, kad visur būtų užtikrinama stabili temperatūra. Kiekviena lentynėlė tolygiai vėsinama nuo viršaus iki apačios, išsaugant maisto produktus ir išlaikant jų kokybę.

Dėl „DynamicAir“ - kiekviena lentyna vėsinama tolygiai

Technologija „DynamicAir“ skirta palaikyti pastovų oro srautą, kad šaldytuve būtų užtikrinta stabili temperatūra. Kiekviena lentyna yra vėsinama tolygiai, kad nebūtų šiltų zonų, dėl to nesidaugina bakterijos, o maisto produktai ilgiau išlieka žvieži.

Viršuje esantis jutiklinis elektroninis valdymas užtikrins tikslų funkcijų valdymą

Naudodami jautrų ir aiškų ekraną galite tiksliai nustatyti temperatūrą ir be vargo pasiekti šaldytuvo funkcijas su jutikliniu elektroniniu valdymu viršuje.

AEG - Montuojamas šaldytuvas - SKE818E1DC

Šaldytuvo erdvė sklandžiai pritaikoma naudojant „FlexiShelf“

Daugiau galimybių laikyti maisto produktus šaldytuve naudojant lentyną „FlexiShelf“. Priekinę sekciją galima lengvai įstumti po likusio segmento apačia, kad būtų galima įdėti aukštesnius daiktus.

AEG - Montuojamas šaldytuvas - SKE818E1DC

Pilnai ištraukiamas stalčius. Lengva pasiekti

Puikiai matomi ir pasiekiami produktai naudojant visiškai ištraukiamą stalčių. Naujoviškas dizainas – stalčių galima visiškai ištraukti. Lengvesnis būdas sudėti ir išimti maisto produktus.

AEG - Montuojamas šaldytuvas - SKE818E1DC

Švelniai užsidarančios durelės patogiam ir tyliam uždarymui kaskart.

Kruopščiai sukurti švelniai užsidarantys durelių vyriai padeda išvengti situacijų kai durelės paliekamos ne pilnai uždarytos, dėl ko švaistoma energija ir genda maistas. Durelių uždarymas tampa tylus, patogus ir saugus dėl švelniai užsidarančių durelių vyrių.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels