Produkto aprašymas

Šaldytuvas-šaldiklis „8000 Cooling 360°“ apsaugo maistą 30 % geriau paskirstydamas temperatūrą kiekvienoje lentynėlėje. Per keletą oro kanalų nuolat vėsinama, o nerūdijantysis plienas Jūsų virtuvei suteikia elegancijos ir aukštos klasės įspūdį.
* Palyginti su nuosavu gaminiu su ciklo valdymo funkcija (nuosavo bandymo rezultatai)

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - NSC8M191DS

Mažiau maisto atliekų dėl 30 % geresnio temperatūros pasiskirstymo*

Apsaugokite maisto kokybę ir sumažinkite atliekų dėl pastovios tolygios temperatūros ir drėgnumo visame šaldytuve. „Cooling 360°“ su aukštos klasės nerūdijančiojo plieno vidine konstrukcija 30 % geriau paskirsto temperatūrą ant kiekvienos lentynėlės.

* Palyginti su nuosavu gaminiu su ciklo valdymo funkcija (nuosavo bandymo rezultatai)

AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - NSC8M191DS

Naujos eros išradimas. Unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Vėsinimo srityje išaušo nauja era. Pristatome savo šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

Šaldiklio zona paverčiama šaldytuvu. Daugiau lankstumo

Šaldiklio skyrius yra visiškai kaitomas, tad galite nustatyti šaldiklyje +4 °C temperatūrą, kad padidintumėte šaldytuvo talpą, arba tiesiog naudokite kaip įprastą nuo –15 °C iki –24 °C temperatūros šaldiklį.

„TwinTech® No Frost Plus“. Stabili temperatūra geresniam skoniui

Technologija „TwinTech® No Frost Plus“ išlaiko maiste drėgmę specialiomis šaldytuvo ir šaldiklio vėsinimo sistemomis. Daugiau kaip 4 kartus geresnis nei standartinis* temperatūros pastovumas ir iki 9 %** sumažintos energijos sąnaudos užtikrina tikslų maisto laikymą.

* Temperatūros svyravimai 0,05º lyginant su standartine „TwinTech“ su 2 nuosekliai sujungtais garintuvais **Palyginti su panašia technologija su 2 garintuvais („TwinTech“)

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels