Produkto aprašymas

Šaldytuvas su šaldikliu „7000 GreenZone+“ turi specialų hermetišką stalčių, kuris išlaiko idealų drėgmės lygį, suvaldo kondensavimosi perteklių ir padeda apsaugoti maistą nuo gedimo. Palaikant reikiamą drėgmės lygį produktuose išlieka iki 95 % vitaminų.*
* Rezultatai paremti išoriniais tyrimais, atliktais tikrinant „GreenZone+“ stalčiuje laikomų mėlynių vitamino C kiekį po 11 dienų

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojamas šaldytuvas su šaldikliu - NSC7P751DS

Naujos eros išradimas. Unikalus šaldytuvas-šaldiklis iš perdirbto plastiko*

Vėsinimo srityje išaušo nauja era. Pristatome savo šaldytuvą-šaldiklį, kurio 70 % vidinės dangos pagaminta iš perdirbto plastiko. Nebenaudojamų šaldytuvų plastiką galima panaudoti naujų šaldytuvų gamyboje ir taip sumažinti aplinką išmetamų atliekų kiekį.

45 % talpesnis už standartinius*

„MaxiSpace“ yra 45 % talpesnis, palyginti su įprastais šaldytuvais su šaldikliu*. Be to, jis yra ir aukštesnis bei platesnis už įprastus šaldytuvus, tad jame bus daugiau vietos produktams.

* Palyginti su standartinio dydžio šaldytuvu su šaldikliu

„TwinTech® No Frost Plus“. Stabili temperatūra geresniam skoniui

Technologija „TwinTech® No Frost Plus“ išlaiko maiste drėgmę specialiomis šaldytuvo ir šaldiklio vėsinimo sistemomis. Daugiau kaip 4 kartus geresnis nei standartinis* temperatūros pastovumas ir iki 9 %** sumažintos energijos sąnaudos užtikrina tikslų maisto laikymą.

* Temperatūros svyravimai 0,05º lyginant su standartine „TwinTech“ su 2 nuosekliai sujungtais garintuvais **Palyginti su panašia technologija su 2 garintuvais („TwinTech“)

Šaldytuvą valdykite patogiai, iš savo mobiliojo.

Programėlėje „My AEG Kitchen“ galėsite iš mobiliojo valdyti pagrindines šaldytuvo funkcijas. Nuo šaldytuvo temperatūros valdymo iki pranešimų apie neuždarytas duris ar patarimų, kaip užtikrinti didžiausią šaldytuvo našumą.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels