Produkto aprašymas

Jis yra puikus pagalbininkas virtuvėje. Lėkštės pašildomos prieš patiekiant maistą, kad šis ilgiau išliktų šiltas. Pagaminti patiekalai laikomi reikiamoje temperatūroje. Taip pat maisto produktus galima švelniai atšildyti. Tai reiškia, kad bet kurį patiekalą galėsite patiekti tada, kada reikia.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Oro cirkuliacija. Tolygiam karščio paskirstymui

Šildomojo stalčiaus oro cirkuliacijos sistema garantuoja tolygius rezultatus. Oras judėdamas viduje tolygiai paskirsto šilumą. Tai reiškia, kad kiekvieną patiekalą gaminsite optimalioje temperatūroje, nuo išorės iki pat vidaus.

Švelniai atšildo. Išsaugo skonius

Šildomasis stalčius veiksmingai atšildo maistą naudodamas švelnią šilumą, kad išsaugotų maisto tekstūrą ir skonį. Nes švelnus atitirpinimas leidžia pasiekti nepriekaištingų rezultatų.

Tešlos kildinimas. Prilygstantis profesionalams

Naudodamiesi šildomuoju stalčiumi pasieksite nepriekaištingų rezultatų. Reikiama šiluma švelniai iškildina tešlą ir sukuria idealią formą bei tekstūrą. Tai reiškia, kad visada galėsite išsikepti kokybiškos duonos.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels