Produkto aprašymas

Su vakuuminio sandarinimo stalčiumi galėsite naudoti profesionalų kepimo vakuume būdą „SousVide“ namuose, tobulai užrakindami aromatą, skonį ir maistingąsias medžiagas

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Kokybiški rezultatai garantuoti – net jei kalbame apie iš anksto paruoštą maistą

Ruoškite ir vakuumuokite maisto ingredientus jums patogiausiu laiku. Galite būti tikri – šviežumas ir aromatas tobulai išliks iki pradėsite gaminti.

Išsaugokite maisto skonį ir tekstūrą

Išsaugokite daugiau drėgmės ir pripildykite kvapnių ingredientų kepdami orkaitėje „SousVide“, naudodami vakuuminį stalčių maistui užsandarinti ir laikyti.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Subtiliausi ingredientai nusipelno geriausio išsaugojimo būdo

Ingredientų šviežumas bus išsaugotas beveik tris kartus ilgiau palyginti su šaldytuve laikomu maistu, jei profesionaliai užsandarinsite juos vakuumu.

AEG - Integrated Vacuum Sealer - KDK911423M

Mažiau laiko, daugiau skonio

Atkurkite autentiškus skonius iš viso pasaulio, tam skyrę tik truputį įprastai marinavimui reikalingo laiko. Sudėkite savo maisto produktus ir prieskonius į vakuumavimo aparatą, uždarykite dangtį ir paspauskite mygtuką. Šis metodas atidžiai apskaičiuotas, kad stipriai sutrumpėtų marinavimo trukmė, todėl galite sukurti gardų išskirtinį skonį ir nereikia laukti.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone