Parsisiųsti

Programėlė „My AEG“

Recepto parinkimas programėlėje „My AEG“

Gausybė malonumų

Peržiūrėkite šimtus gardžių patiekalų receptų gaminimui garuose ir vakuume. Ieškokite receptų pagal šalių virtuves, vengtinus alergenus, dietą arba savo pasirinktus ingredientus. Gaminate mėgstamiausius savo senelės patiekalus? Pasinaudodami mūsų gaminimo skaičiuokle, sužinosite tinkamas šiuolaikinės orkaitės nuostatas. Be to, prie receptų galite pridėti savo pastabų, išsaugoti mėgstamiausius ir dalytis jais socialiniuose tinkluose. Kodėl gi nesukūrus ir nepasidalijus savuoju kulinariniu atradimu?

Programėlės „My AEG“ skalbimo skiltis išmaniajame telefone

Programėlė, kuriai rūpi

Raskite patarimų, kaip geriausiai apdoroti dėmes ir prižiūrėti savo plonų audinių drabužius. Įsitikinkite, kad naudojate skalbimo priemonę, apsaugančią skalbinių spalvas kaskart skalbiant. Galiausiai supraskite, ką reiškia visos priežiūros etiketės. Be to, kodėl nesužinojus, kaip galima geriausiai išlaikyti prietaisus švarius ir veiksmingai veikiančius, kad kaskart skalbimo ir džiovinimo rezultatai būtų neįtikėtini?

Programos „My AEG“ gaminių skiltis planšetiniame kompiuteryje

Gaukite daugiau iš AEG

Naudokite programėlę savo prietaisams registruoti ir pritaikytai informacijai ir paslaugoms pasiekti. Galite parsisiųsti naudojimo instrukcijas ir gauti internetu trikčių šalinimo ar pagalbos paslaugas iš AEG. Jūs netgi galite nagrinėti informaciją apie būsimas AEG maisto gaminimo klases (prieinama tam tikrose šalyse).