Produkto aprašymas

Skalbyklė-džiovyklė „7000 ProSteam®“ yra „trys viename“ tipo skalbyklė, kuri supaprastina skalbimo procesą naudodama skalbimo, džiovinimo ir garų programas. Garams naudojama 96 % mažiau vandens* ir jie švelnesni už skalbimą, todėl drabužiai ilgiau išlieka geros išvaizdos.
* Vidinis bandymas su 1 kg drabužių, lyginant garų programą su gležnų audinių programa.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI SUSIGLAMŽYMĄ

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšlių neskalbiant per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norėtumėte papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio, pasižyminčio ką tik išskalbtų drabužių aromatu.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

„SPECIALCARE WASH-TO-DRY“. SPECIALIZUOTA PRIEŽIŪRA VILNAI IR GLEŽNIEMS AUDINIAMS

„SpecialCare Wash-to-Dry“ prisitaiko prie kiekvieno audinio tipo, kad išskalbtų švelniai, bet veiksmingai. Šis sertifikatą „Woolmark Blue“ turintis prietaisas skalbia ir džiovina kasdienius skalbinius, gležnus audinius ir vilną. Jis taip pat atkuria lauko drabužių apsaugą nuo vandens.

„PRECISELOAD“ PRITAIKO ENERGIJOS IR VANDENS SĄNAUDAS PAGAL SKALBINIŲ KIEKĮ

„PreciseLoad“ automatiškai pritaiko ciklo trukmę, energijos ir vandens sąnaudas proporcingai pagal skalbinių kiekį. Taip parenkamas pritaikytas skalbimo ciklas, sutaupantis energijos ir vandens, kai skalbiama ir džiovinama mažiau skalbinių.

„QUICK 20' WASH & DRY 60'“ – KAI SKUBATE

Naudodamiesi programa „Quick 20’ Wash&Dry 60’“ vienu metu vos per valandą galite išskalbti ir išdžiovinti 1 kg mišrių skalbinių. Be to, galite pasirinkti tik skalbimo ciklą ir švariais drabužiais džiaugtis jau po 20 minučių. Spartus ir patogus skalbimas skubantiems.

TOLYGUS BŪGNO „CARE“ RAŠTAS DAR ŠVELNESNIS JŪSŲ AUDINIAMS*

Būgne „Care“ skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojančiuoju raštu ir optimizuota pakeliamąja mente. Skalbiant plona vandens plėvelė uždengia būgno skyles. Dėl to audiniai skalbiami dar švelniau.

*Vidiniais bandymais lyginant būgną „Care“ su „AEG“ būgnu „ProTex“.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels