Produkto aprašymas

Technologija „No Frost“ apsaugo šaldiklį nuo ledo kaupimosi. Veikimas niekada nepablogėja, o maisto produktai išsaugomi kaip niekad gerai.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

Dėl technologijos „No Frost“ - išlaikysite šaldiklį neapledėjusį

„NoFrost“ – pamirškite atitirpinimą. Ši technologija palaiko šaldiklį neapledėjusį, todėl visada galite būti tikri dėl jo maksimaliai našaus veikimo.

Dešimt metų be jokių rūpesčių

Kompresoriaus dešimties metų garantija užtikrina visišką ramybę. Garantija taikoma darbo, gabenimo, dujų pašalinimo ir papildymo, bendros priežiūros ir aptarnavimo išlaidoms.

Jutikliniu elektroniniu valdikliu viršuje galima tiksliai valdyti funkciją

Jautriame ir aiškiame ekrane galite tiksliai nustatyti temperatūrą ir be vargo naudotis šaldiklio funkcijomis (viršuje esančiu jutikliniu elektroniniu valdikliu).

Švelniai užsidarančios durys – kaskart sklandžiai ir tyliai užsidaro

Kruopščiai pagaminti švelniai užsidarančių durų lankstai apsaugo nuo netyčinio durų atidarymo, dėl ko gali būti eikvojama energija ir gadinami maisto produktai, ir užtikrina glaudų, saugų bei tylų durų uždarymą.

Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Funkcija „Frostmatic“ suaktyvinama maksimali šaldymo galia, kad švieži produktai užšaltų kuo greičiau. Vėliau šaldiklis vėl ima veikti įprasto šaldymo režimu.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels