Produkto aprašymas

Technologija „No Frost“ apsaugo šaldiklį nuo ledo kaupimosi. Veikimas niekada nepablogėja, o maisto produktai išsaugomi kaip niekad gerai.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABE818F6NC

Dėl technologijos „No Frost“ - išlaikysite šaldiklį neapledėjusį

„NoFrost“ – pamirškite atitirpinimą. Ši technologija palaiko šaldiklį neapledėjusį, todėl visada galite būti tikri dėl jo maksimaliai našaus veikimo.

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABE818F6NC

Dešimt metų būkite ramūs

Dešimties metų garantija inverteriniam kompresoriui suteikia maksimalią ramybę. Garantinis aptarnavimas taikomas vieisems darbams, dalims bei transportavimui kurie susiję su kompresoriaus gedimu.

Elektroniniu, jutikliniu valdikliu tiksliai nustatysite parametrus

Valdykite kiekvieną šaldiklio funkciją naudodamiesi elektroniniu jutikliniu valdikliu. Skydelis ir LED ekranas suteikia lengvą prieigą prie temperatūros ir bendrųjų nustatymų. Tiksliai sureguliuokite nustatymus, kad galėtumėte tinkamai laikyti maisto produktus.

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABE818F6NC

Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Funkcija „Frostmatic“ suaktyvinama maksimali šaldymo galia, kad švieži produktai užšaltų kuo greičiau. Vėliau šaldiklis vėl ima veikti įprasto šaldymo režimu.

Kiti gaminiai

AEG - Montuojamas šaldiklis - ABB682F1AF
Montuojamas Šaldiklis 5000 serija 81.9 cm
  • Grakštus, kompaktiškas, mažai vietos užimantis šaldiklis
  • Kaip tik jums – šis kompaktiškas šaldiklis tilps bet kur
  • Elektroniniu valdikliu valdykite funkcijas ir temperatūrą
  • Tobulai šviežias maistas dėl „Frostmatic“ funkcijos

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Susidūrėte su problemomis?

Skaitykite pagalbinius straipsnius ir susisiekite su mumis norėdami greitai ir efektyviai išspręsti iškilusias problemas.

Garantija

Sveikiname Jus įsigijus „AEG“ prietaisą

Susisiekite

Norėdami užsisakyti mūsų paslaugas arba gauti atsakymus į visus Jus dominančius klausimus, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu.

Naudokitės dar paprasčiau

Registruokite savo AEG prietaisą, o mes pagal jūsų pateiktą informaciją suteiksime jums prieigą prie vartotojo vadovų, informacijos apie pirkimą, garantiją bei užsakytas paslaugas - viskas po ranka. Sužinokite daugiau apie savo prietaisą prenumeruodami mūsų mokomuosius gidus, kuriuos atsiųsime tiesiai į jūsų el. pašto dėžutę.

Registruoti prietaisą