Produkto aprašymas

Mikrobangų krosnelė „8000 AutoSteam“ turi gaminimo garuose funkcijas. Mėgaukitės sveika mityba išsaugodami visas maistingąsias medžiagas daržovėse ir žuvies aromatą. Dabar galite gaminti patiekalus garuose su mikrobangų krosnele.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Grilio funkcija. Mygtuko paspaudimu

Grilio funkcija suteikia galimybę iškepti lazaniją traškiu viršumi arba krembriulė traškia plutele. Išgaukite lėtai ant grotelių kepamo maisto tekstūrą ir skonį, bet greitai ir veiksmingai, kaip būdinga mikrobangų krosnelei.

Tolygus kaitinimas su inverterine technologija

Inverterinė technologija užtikrina spartesnį, tolygesnį kepimą kontroliuojamai paskirstant galią. Nuolatinis karščio srautas per visą kepimo procesą apsaugo nuo netolygaus iškepimo ir karštų vietų.

Didesnė, nei atrodo. Didelė 29 l ertmė

Neapsigaukite dėl smulkių išorinių gabaritų. Didelėje 29 l šios mikrobangų krosnelės ertmėje telpa daugiau Jūsų patiekalų.

Su „Silent+“ gaminkite tyliai

Dabar gaminti maistą mikrobangų krosnelėje galite tyliai. Funkcija „Silent+“ užtikrina, kad mikrobangų krosnelė per visą gaminimo laiką liks begarsė.

Maisto gaminimas su „MultiStage“. Universalu ir paprasta

Galite nustatyti, kad maistas pradžioje būtų ruošiamas mikrobangomis, o pabaigoje naudojant grilių. „MultiStage“ palengvina darbus virtuvėje ir suteikia plačias galimybes.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels