Produkto aprašymas

Sumanioji maisto ruošimo jutiklių sistema „Sense Boil & Fry“ nuolat reguliuoja kaitrą, kad maistas nepervirtų ir būtų ruošiamas taikant tinkamiausią kaitros lygį. Puikūs rezultatai ir energijos taupymas verdant makaronus ar kepant kepsnį.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Indukcinė kaitlentė - NIK85M30IB

Kepimo vadovas su „Sense Boil & Fry“

Sumanioji jutiklių sistema „Sense Boil & Fry“ taps puikiu pagalbininku virtuvėje. Kaitlentė automatiškai koreguoja temperatūrą, kad maistas, pvz., kiaušiniai ar troškinys, nepervirtų.

AEG - Indukcinė kaitlentė - NIK85M30IB

Intuityvus 5 individualių kaitviečių valdymas

5 individualių kaitviečių valdymas suteikia lankstumo, kurio taip reikia virtuvėje. Kiekvieną kaitvietę paprasta valdyti atskirai, nustatyti skirtingus laikus, įjungti užraktus nuo vaikų ir kt.

AEG - Indukcinė kaitlentė - NIK85M30IB

Lanksčios maisto ruošimo galimybės su kaitviečių apjungimo funkcija „Bridge“

Funkcija „Bridge“ leidžia sujungti dvi atskiras kaitvietes į vieną didelę. Karštis paskirstomas tolygiai po visą sujungtų kaitviečių plotą, tad galėsite rinktis didesnius puodus ar keptuves.

AEG - Indukcinė kaitlentė - NIK85M30IB

„Hob2Hood®“ visuomet pasirūpins gaiva Jūsų virtuvėje

Funkcija „Hob2Hood®“ sklandžiai susieja kaitlentę su gartraukiu, kad kiekvieną kartą gaminant virtuvės aplinka liktų gaivi. Automatiškai reguliuojamas gartraukio ventiliatorius pašalina nepageidaujamus kvapus, kad visą dėmesį galėtumėte sutelkti maisto ruošimui.

AEG - Indukcinė kaitlentė - NIK85M30IB

Pajuskite „PowerBoost“ galią

Funkcija „PowerBoost“ sukuria momentinį kaitros pliūpsnį, kad galėtumėte greitai paruošti patiekalą. Puikiai tinka greitai užvirinti vandenį, patroškinti daržoves ir apkepinti žuvį ar mėsą.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels