Produkto aprašymas

Gaukite papildomos pagalbos virtuvėje naudodami „Hob2Hood“ funkciją. Akimirksniu reaguojanti, įjungus kaitlentę funkcija automatiškai įsijungia ir reguliuoja gartraukio apšvietimo ir ventiliatoriaus funkcijas, kad patys galėtumėte susitelkti į tai, kas svarbiausia – Jūsų ruošiamą patiekalą.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Hob2Hood“. Jūsų virtuvės pagalbininkas

„Hob2Hood“ yra belaidis kaitlentės ir gartraukio ryšys, lengvai reguliuojantis ištraukimo ventiliatorių pagal maisto gaminimo intensyvumą. Ši, akimirksniu reaguojanti funkcija užtikrina, kad virtuvėje nuolat turėtumėte papildomą pagalbininką.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

Greitai ir tiksliai reaguoja – visapusiškai temperatūros kontrolei

Indukcinė kaitlentė pasižymi nepaprastai greita reakcija. Galite tiksliai ir gretai reguliuoti temperatūrą, t. y. visiškai valdyti maisto gaminimo procesą.

Traški plutelė be jokio aliejaus. Naudojantis funkcija „AirFry“

Orkaitėje su funkcija „AirFry“ naudodami kiaurymėtą vielinį padėklą galite paruošti skrudinto maisto skonio ir tekstūros patiekalų nenaudodami aliejais. Karštas oras gali prasiskverbti per padėklą, kaitindamas ingredientus iš visų pusių. Sveikam maistui su traškia plutele.

„SteamBake“. Geresnio kepimo paslaptis.

Funkcija „SteamBake“ skirta vienu mygtuko paspaudimu namų sąlygomis iškepti kepinius kaip kepykloje. Dėl drėgmės tešla visiškai pakyla, todėl kepinio vidus lieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia plutele. Pabandykite paruošti nuostabiai iškeptą viščiuką ir nuo kaulų lengvai krentančią žuvį.

Ištraukite ir užfiksuokite. Ištraukiamieji bėgeliai

Naudojantis iki galo ištraukiamais bėgeliais galima patogiau pasiekti orkaitėje ruošiamus patiekalus. Ant bėgelių esančios lentynėlės visiškai išlenda ir užsifiksuoja vietoje, tad turite laisvas rankas kepinį gardinti prieskoniais.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels