Produkto aprašymas

Indukcinė kaitlentė įkaista kur kas greičiau nei kitos. Kaitrą reguliuoti taip paprasta, kad lengvai paruošite įmantriausius ir sudėtingiausius patiekalus.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

Indukcinė kaitlentė. Vėsesnis paviršius saugesnei virtuvei.

Išmanioji indukcinės kaitlentės technologija kaitina tik indus ir juose esantį maistą – nieko kito. Paviršius aplink indą lieka vėsus. Tad jei netyčia paliesite kaitlentę šalia kaitinamų indų, pirštų nenusideginsite.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

„SteamBake“. Geresnio kepimo paslaptis.

Funkcija „SteamBake“ skirta namų sąlygomis pagaminti profesionalaus lygio kepinius. Dėl drėgmės tešla visiškai iškyla, todėl vidus išlieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia plutele. Pabandykite paruošti nuostabiai iškeptą viščiuką ir nuo kaulų lengvai krentančią žuvį.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

Traškus sveikesnis maistas naudojant funkciją „AirFry“

Naudokitės „AirFry“ ir mėgaukitės gardžiomis bei traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis su mažiau aliejaus. Pro groteles karštas oras gali nuolat cirkuliuoti po visą orkaitę, kad kaskart paruoštumėte tobulai traškų maistą. Kaskart tobulai trašku.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

Maisto gaminimas keliais lygiais. Vienu metu gaminkite daugiau

Mūsų orkaitės papildomas kaitinamasis žiedas užtikrina tolygų patiekalų ruošimą, net jei vienu metu gaminsite valgį dviejuose skarduose.

AEG - Elektrinė viryklė - CIB6645ABM

LED laikmatis – tiksli maisto ruošimo proceso kontrolė

Šioje viryklėje įrengtas LED laikmatis padės valdyti maisto gaminimo procesą. Laikmatis praneš, kad gaminimo laikas artėja prie pabaigos, o jūs spręsite, ar valgį gaminti truputį ilgiau, sumažinus karštį, ar laikas baigti.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels