Produkto aprašymas

Orkaitėje su funkcija „AirFry“ naudodami groteles galite paruošti skrudinto maisto patiekalų nenaudodami aliejaus. Karštas oras gali prasiskverbti per groteles, kaitindamas ingredientus iš visų pusių. Sveikam maistui su traškia plutele.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Traškus sveikesnis maistas naudojant funkciją „AirFry“

Naudokitės „AirFry“ ir mėgaukitės gardžiomis bei traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis su mažiau aliejaus. Pro groteles karštas oras gali nuolat cirkuliuoti po visą orkaitę, kad kaskart paruoštumėte tobulai traškų maistą. Kaskart tobulai trašku.

Maisto gaminimas keliais lygiais. Vienu metu gaminkite daugiau

Mūsų orkaitės papildomas kaitinamasis žiedas užtikrina tolygų patiekalų ruošimą, net jei vienu metu gaminsite valgį dviejuose skarduose.

LED laikmatis – tiksli maisto ruošimo proceso kontrolė

Šioje viryklėje įrengtas LED laikmatis padės valdyti maisto gaminimo procesą. Laikmatis praneš, kad gaminimo laikas artėja prie pabaigos, o jūs spręsite, ar valgį gaminti truputį ilgiau, sumažinus karštį, ar laikas baigti.

Ištraukite ir užfiksuokite. Ištraukiamieji bėgeliai

Naudodamiesi visiškai ištraukiamais bėgeliais patogiau pasieksite orkaitėje ruošiamus patiekalus. Ant bėgelių esančios lentynėlės visiškai išsitraukia ir užsifiksuoja vietoje, tad turite laisvas rankas vartymui arba gardinant prieskoniais.

Elektrinė kaitlentė. Greita ir veiksminga.

Stiklo keramikos Elektrotint kaitlentė  yra veiksminga ir ją paprasta valyti.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels