KKA894500M

Montuojamas kavos aparatas

Produkto aprašymas
Matmenys AxPxG, mm455x595x450
Montavimo matmenys AxPxG, mm450x560x550
Įtampa, V220-240
EAN kodas7332543818754
Plotis, cm59,5
Aukštis45,5 cm
SpalvaNerūdijančio plieno nepaliekanti pirštų antspaudų
Valdymo tipasLietiminis
Produkto aprašymas
Žinovai galės pasirinkti įvairius karštus gėrimus iš integruoto AEG kavos aparato. Namams skirtas sprendimas suteikia galimybę ruošti baristos lygio kavą namuose, pradedant intensyvia espresso ir baigiant putota cappuccino, bei įvairius kitus karštus gėrimus. Viskas ruošiama pagal skonį naudojant labai jautrų komandų ratuką su aiškiu spalvotu ekranu.
Nuo subtilaus skonio iki stipraus espresso

Pradedant espresso ir baigiant subtiliu mišiniu – rinkitės jums tinkančią kavą. Kiekį galima reguliuoti tiksliai, o aromato pasirinkimas leidžia paruošti įvairaus stiprumo kavą – nuo švelnios iki stiprios. Taip garantuojama, kad kiekvienas puodelis atitiks bet kokį skonį.

AEG - Montuojamas kavos aparatas - KKA894500M
Tikslus pieno kiekis kiekvienam kavos puodeliui

Ar ruošiate švelnų pieną su espresu, ar kapučino kavą su putele, naudokite pieno kiekio funkciją, kad gautumėte idealią kiekvieno kavos puodelio konsistenciją. Nurodykite tikslų tobulai paruošto pieno kiekį kiekvienam puodeliui. Taip kaskart garantuosite tinkamą tekstūrą.

Tobulai paruoštas pienas. Tikrai išskirtinė kava

Naudodami termosą, gausite tiksliai tinkamą pieno tekstūrą. Pienas išlieka puikios būklės, su tobula putele, todėl konsistenciją galima reguliuoti taip, kad tiktų bet kokiai kavai – paprastai su pienu, kapučino ar kitai.

AEG - Montuojamas kavos aparatas - KKA894500M
Iki šešių kavos puodelių vienu paspaudimu

Nuostata „MultiCup“ puikiai tinka vienu metu aptarnauti kelis svečius. Naudokite jautrų valdymo ratuką, kad pasirinktumėte iki šešių kavos puodelių, kurie paruošiami vienu metu. Išskirtinė kava, kurios nereikia laukti.

AEG - Montuojamas kavos aparatas - KKA894500M
Kaskart profesionaliai paruošta pieno puta

Aukšto slėgio garas pašildo pieną ir paruošia jo putas, kad būtų idealios konsistencijos kavai ruošti. Iš karto užverdantis vanduo taip pat puikiai tinka arbatai ir kitiems karštiems gėrimams ruošti.

man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos