Produkto aprašymas

„Easy2Clean“ skarda su inovatyvia keramine danga leidžia kepti nenaudojant kepimo popieriaus, be to, prie jos nelimpa riebalai ir nešvarumai. Tad viskas, ko jums prireiks norint ją nuvalyti, yra karštas vanduo, šlapia šluostė ir lašelis indų ploviklio.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

„Easy2Clean“ skarda. Laisvė ruošti maistą taip, kaip patinka

„Easy2Clean“ skarda turi naują keraminę dangą, kuri leidžia maistą dėti tiesiai ant jos ir ruošti be kepimo popieriaus ar papildomų riebalų. Be to, maistas prie šios skardos paviršiaus neprikimba, todėl pamiršite sunkiai pašalinamus, prikepusius maisto likučius.

Nauja „Easy2Clean“ skarda. Paprasta gaminti. Paprasta išplauti.

Nereikia mirkyti, šveisti ar naudoti kenksmingas chemines medžiagas – dėl „ILAG® XERADUR 2“ dangos išplauti „Easy2Clean“ skardą labai paprasta. Viskas, ko jums reikia – tai drėgna šluostė, šiltas vanduo ir šiek tiek indų ploviklio.

„Easy2Clean“ skarda saugi jums ir aplinkai

Patvari „Easy2Clean“ skarda padengta keramika ir joje nėra PTFE ar PFOA sintetinių junginių, todėl galite nesijaudinti dėl nuodingų garų išsiskyrimo naudojant aukštoje temperatūroje. Šioje skardoje maistą paruošite saugiai.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels