Produkto aprašymas

Skalbyklė-džiovyklė „9000 AbsoluteCare®“ džiovina audinius perpus žemesnėje temperatūroje* dėl unikalios šilumos siurblio technologijos. Specializuotais būgno judesiais skalbiami ir džiovinami vilnoniai, lauko drabužiai ir pasirūpinama, kad net gležni šilkiniai audiniai išlaikytų formą.**
* Remiantis vidiniais bandymais, lyginant maksimalią šilumos siurblio įleidimo į oro būgną temperatūrą su tradicine kondensacine skalbykle-džiovykle ** Palyginti su džiovinimu ore

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR96944B

„SENSIDRY®“. DŽIOVINIMAS ŽEMOJE TEMPERATŪROJE. IKI 55 % SUMAŽINTOS ENERGIJOS SĄNAUDOS***

„SensiDry®“ naudojama šilumos siurblio technologija, kad drabužiai būtų džiovinami perpus žemesnėje temperatūroje.* Ši technologija sumažina energijos sąnaudas 55 %***, kartu apsaugodama skalbinius nuo nereikalingo karščio, tad audiniai ilgiau išlieka tinkami.

*Remiantis vidiniais bandymais, kuriais palyginama maksimali šilumos siurblio ir tradicinės kondensacinės skalbyklės-džiovyklės oro būgno įvado temperatūra *** Remiantis vidiniais bandymais, kuriais palyginamos šilumos siurblio ir tradicinės kondensacinės skalbyklės-džiovyklės energijos sąnaudos per džiovinimo fazę, naudojant visą „Eko 40-60“ ciklą su maksimaliu skalbinių kiekiu (6 kg IEC medvilnės).

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI SUSIGLAMŽYMĄ

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšlių neskalbiant per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norėtumėte papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio, pasižyminčio ką tik išskalbtų drabužių aromatu.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR96944B

„PRECISELOAD“ PRITAIKO ENERGIJOS IR VANDENS SĄNAUDAS PAGAL SKALBINIŲ KIEKĮ

„PreciseLoad“ automatiškai pritaiko ciklo trukmę, energijos ir vandens sąnaudas proporcingai pagal skalbinių kiekį. Taip parenkamas pritaikytas skalbimo ciklas, sutaupantis energijos ir vandens, kai skalbiama ir džiovinama mažiau skalbinių.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR96944B

Skalbiniai išskalbami ir išdžiovinami vos per 3 valandas

Naudojant programą „NonStop 3h/3kg“ iki 3 kg skalbinių įkrova išskalbiama ir išdžiovinama vos per tris valandas. Drabužius bus galima dėvėti panaudojus vieną skalbimo ir džiovinimo ciklą be jokių pertraukų. Patogiausias drabužių priežiūros būdas – jokių komporomisų.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR96944B

TOLYGUS BŪGNO „CARE“ RAŠTAS DAR ŠVELNESNIS JŪSŲ AUDINIAMS*

Būgne „Care“ skalbiniai švelniai slysta iškiliu amortizuojančiuoju raštu ir optimizuota pakeliamąja mente. Skalbiant plona vandens plėvelė uždengia būgno skyles. Dėl to audiniai skalbiami dar švelniau.

*Vidiniais bandymais lyginant būgną „Care“ su „AEG“ būgnu „ProTex“.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Visos garantinės sąlygos
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels