LWR85165O

Skalbyklė-džiovyklė 8000 serija „PowerCare“ „UniversalDose“ 10 / 6

Produkto aprašymas
Džiovinimo talpa, kg6.0
Skalbinių kiekis, kg10.0
Maksimalus apsukų greitis, Rpm1551
Dizaino lygisA.5
PowerCare
PowerCare
ProSteam®
ProSteam®
„SpecialCare“ „Wash-to-Dry“
„SpecialCare“ „Wash-to-Dry“
PreciseLoad
PreciseLoad
Produkto aprašymas
Skalbyklėje-džiovyklėje „8000 PowerCare“ naudojama pirminio sumaišymo technologija, skirta aktyvinti skalbiklio galią, todėl puikių rezultatų pasiekiama net 30 °C temperatūroje ir greičiau nei per 1 valandą. Skalbiniai išdžiovinami, bet neperdžiovinami, todėl išlaiko savo išvaizdą ir pojūtį.
AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR85165O
„POWERCLEAN“. VISIŠKAS DĖMIŲ PAŠALINIMAS NET ŽEMOJE TEMPERATŪROJE*

„PowerClean“ naudoja pirminio sumaišymo technologiją, užtikrinančią, kad skalbiklis būtų tolygiai paskirstomas ant skalbinių, tad dėmės visiškai pašalinamos greičiau nei per 1 valandą.* Be to, ji pritaiko džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Skalbimo rezultatai tobuli.

* Užsakomasis „PowerClean 59 min“ 30 °C programos bandymas su 5 kg skalbinių, rodo, kad pašalinamos absoliučiai visos iš 59 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių.
AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR85165O
„SPECIALCARE WASH-TO-DRY“. SPECIALIZUOTA PRIEŽIŪRA VILNAI IR GLEŽNIEMS AUDINIAMS

„SpecialCare Wash-to-Dry“ prisitaiko prie kiekvieno audinio tipo, kad išskalbtų švelniai, bet veiksmingai. Šis sertifikatą „Woolmark Blue“ turintis prietaisas skalbia ir džiovina kasdienius skalbinius, gležnus audinius ir vilną. Jis taip pat atkuria lauko drabužių apsaugą nuo vandens.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR85165O
STALČIUKAS „UNIVERSALDOSE“ AKTYVINA „PODS®“ 60 % SPARČIAU, SUTEIKDAMAS PAPILDOMOS GALIOS SPARČIAM IR ŽEMOS TEMPERATŪROS SKALBIMUI*

„UniversalDose“ yra unikalus stalčius, skirtas skalbimo kapsulėms. Pritaikytos vandens srovės suminkština ir visiškai ištirpdo skalbimo kapsules stalčiuje – taip jos aktyvinamos 60 % sparčiau nei sudėtos į būgną. Taip geriau pašalinamos dėmės skalbiant 1 val. šaltame vandenyje.*

* Vidinis bandymas naudojantis medvilnės skalbimo 30 °C temperatūroje vienos valandos trukmės programa, lyginant stalčiuke „UniversalDose“ ir būgne naudojamą „PODS®“.
AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - LWR85165O
„AEGCONNECTED“ – PERSONALIZUOTAS NUOTOLINIS PRIETAISO VALDYMAS

Naudokitės programėle „My AEG Care“ individualiems nustatymams kurti ir gaukite naudingų patarimų bei pasiūlymų. Prietaisui siųskite individualizuotus skalbimo ciklus ir instrukcijas pagal asmeninius poreikius. Mėgaukitės sumania ir veiksminga priežiūra savo išmaniuoju telefonu.

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI SUSIGLAMŽYMĄ

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšlių neskalbiant per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norėtumėte papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio, pasižyminčio ką tik išskalbtų drabužių aromatu.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.
man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos