Produkto aprašymas

Skalbyklėje-džiovyklėje „8000 PowerCare“ naudojama pirminio sumaišymo technologija, skirta aktyvinti skalbiklio galią, todėl puikių rezultatų pasiekiama net 30 °C temperatūroje ir greičiau nei per 1 valandą. Skalbiniai išdžiovinami, bet neperdžiovinami, todėl išlaiko savo išvaizdą ir pojūtį.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„POWERCLEAN“. VISIŠKAS DĖMIŲ PAŠALINIMAS NET ŽEMOJE TEMPERATŪROJE*

„PowerClean“ naudoja pirminio sumaišymo technologiją, užtikrinančią, kad skalbiklis būtų tolygiai paskirstomas ant skalbinių, tad dėmės visiškai pašalinamos greičiau nei per 1 valandą.* Be to, ji pritaiko džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Skalbimo rezultatai tobuli.

* Užsakomasis „PowerClean 59 min“ 30 °C programos bandymas su 5 kg skalbinių, rodo, kad pašalinamos absoliučiai visos iš 59 dažniausiai buityje pasitaikančių dėmių.

„SPECIALCARE WASH-TO-DRY“. SPECIALIZUOTA PRIEŽIŪRA VILNAI IR GLEŽNIEMS AUDINIAMS

„SpecialCare Wash-to-Dry“ prisitaiko prie kiekvieno audinio tipo, kad išskalbtų švelniai, bet veiksmingai. Šis sertifikatą „Woolmark Blue“ turintis prietaisas skalbia ir džiovina kasdienius skalbinius, gležnus audinius ir vilną. Jis taip pat atkuria lauko drabužių apsaugą nuo vandens.

„AUTODOSE“ APSAUGO DRABUŽIUS IR NAUDOJA IKI 60 % MAŽIAU SKALBIKLIO*

Su „AutoDose“ nebereikia spėlioti – naudojant jutiklius ji apskaičiuoja tikslų skalbiklio ir minkštiklio kiekį, automatiškai naudodama tik kiekvienai skalbinių partijai reikalingą kiekį. Ji naudoja iki 60 % mažiau skalbiklio* – patogus skalbimas, užtikrinantis, kad medvilniniai drabužiai ilgiau bus atsparūs plyšimui.

*Pagal vidinį bandymo metodą, naudojant 2 kg skirtą skalbiklio kiekį ir palyginant „AutoDose“ su vidutine rankine doze.

„AEGCONNECTED“ – PERSONALIZUOTAS NUOTOLINIS PRIETAISO VALDYMAS

Naudokitės programėle „My AEG Care“ individualiems nustatymams kurti ir gaukite naudingų patarimų bei pasiūlymų. Prietaisui siųskite individualizuotus skalbimo ciklus ir instrukcijas pagal asmeninius poreikius. Mėgaukitės sumania ir veiksminga priežiūra savo išmaniuoju telefonu.

„STEAM REFRESH“ SKALBINIAMS ATGAIVINTI* IR SUMAŽINTI SUSIGLAMŽYMĄ

„Steam Refresh“ neutralizuoja drabužių kvapus* ir sumažina raukšlių neskalbiant per vos 25 minutes – net ir gležnų audinių. O jeigu norėtumėte papildomos gaivos pliūpsnio, pridėkite mūsų aromatingo garų kvapiklio, pasižyminčio ką tik išskalbtų drabužių aromatu.

* Užsakomasis bandymas rodo, kad naudojant „Steam Refresh“ ciklą neutralizuojamas cigarečių dūmų kvapas.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels