L9WBAN61BC

Skalbyklė-džiovyklė 9000 serija „SensiDry®“ 10 / 6

Produkto aprašymas

Mūsų geriausias energijos suvartojimo įvertinimas – taupomi ištekliai, o skalbiniai ilgiau išlieka it nauji

„AEG EcoLine“ skalbyklės džiovyklės parenkamos pagal mūsų aukščiausias energijos sąnaudų savybes. Garindami sutaupysite iki 96 % vandens, o dėl mūsų šilumos siurblio technologijos džiovindami net ir gležnus audinius: vilną, šilką ar pūkinius drabužius, energijos sąnaudas sumažinsite 55 %.*

* Remiantis vidiniais bandymais, palyginus šilumos siurblio ir tradicinės kondensacinės skalbyklės-džiovyklės energijos sąnaudas džiovinimo fazės metu, pasirinkus „Eco 40-60“ ciklą su maksimaliu kiekiu skalbinių (6 kg medvilnės, IEC). ** Funkcijų prieinamumas priklauso nuo produkto serijos.
EcoLine
Džiovinimo talpa, kg6.0
Skalbinių kiekis, kg10.0
Maksimalus apsukų greitis, Rpm1551
Dizaino lygisLygis A
„SensiDry“ technologija
„SensiDry“ technologija
„ProSense“ technologija
„ProSense“ technologija
„DualSense“ technologija
„DualSense“ technologija
Produkto aprašymas
Novatoriškas prietaisas „ÖKOKombi“ su technologija „SensiDry®“ tai pritaikyta sistema skirtingiems audiniams – šilkiniams, vilnoniams ar lauko drabužiams. Prietaisas su šilumos siurblio technologija kontroliuoja temperatūrą ir būgno judėjimą, kad kaskart būtų užtikrintas vienodas skalbimas ir džiovinimas.
AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - L9WBAN61BC
Žema temperatūra geresniam efektyvumui ir ekonomiškumui

Mūsų pirmoji pasaulyje skalbyklė-džiovyklė su unikaliu šilumos siurbliu naudoja novatorišką technologiją „SensiDry Technology®“. Panaudojus žinias apie audinius, buvo sukurtos veiksmingiausios ir ekonomiškiausios programos. Tai kiekvieno ciklo metu padeda sutaupyti iki 40 % energijos ir vandens, palyginus su kitais prietaisais.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - L9WBAN61BC
„DualSense“ - kruopščiai kiekvieno audinio priežiūrai

„DualSense“ technologija siūlo skirtingas programas pagal audinio tipą. Sumažintas karštis ir pritaikyti būgno judesiai užtikrina, kad galima saugiai skalbti net ir pačius reikliausius audinius. Tiek skalbimo, tiek džiovinimo ciklai yra patvirtinti „Woolmark Blue“, todėl saugus rankomis skalbiamų rūbų skalbimas yra garantuotas. Taip pat siūloma skalbimo programa ir lauko drabužiams, išsaugant medžiagos tekstūrą.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - L9WBAN61BC
Kitos kartos skalbinių priežiūra su programėle „My AEG Care“

Patirkite specialiai pritaikomos priežiūros galimybes prijungdami skalbimo prietaisus prie programėlės „My AEG Care“. Pasinaudokite AEG galimybėmis būdami bet kur. Nuotoliniu būdu nustatykite pritaikytas programas, gaukite ciklo rekomendacijas jūsų drabužiams ir pranešimus, kai skalbiniai paruošti. Pritaikyta drabužių priežiūra piršto prisilietimu.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - L9WBAN61BC
„ProSense Technology®“ ciklų pritaikymas absoliučiam patogumui

„ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Patogūs ir ekonomiški ciklai padeda taupyti laiką, energiją ir vandenį, nesvarbu, skalbinių būtų daug, ar mažai.

AEG - Laisvai pastatoma skalbyklė su džiovinimu - L9WBAN61BC
Skalbiniai išskalbami ir išdžiovinami vos per 3 valandas

Naudojant programą „NonStop 3h/3kg“ iki 3 kg skalbinių įkrova išskalbiama ir išdžiovinama vos per tris valandas. Drabužius bus galima dėvėti panaudojus vieną skalbimo ir džiovinimo ciklą be jokių pertraukų. Patogiausias drabužių priežiūros būdas – jokių komporomisų.

man folding towels
Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos