Produkto aprašymas

7000 serijos skalbyklė-džiovyklė „ProSteam®“ turi „3-in-1“ skalbimo, džiovinimo ir garinimo programas, kurios supaprastina skalbimo darbus. Garinimo programos sunaudoja 96 % mažiau vandens* ir yra švelnesnės nei skalbimo, todėl drabužiai ilgiau išsilaiko puikios būklės.
* Vidinis bandymas – 1 kg skalbinių palyginta naudojant garinimo ir gležnų audinių programas.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„STEAMREFRESH“ ATNAUJINS SKALBINIUS* IR SUMAŽINS SUSIGLAMŽYMĄ

Programa „Steam Refresh“ neutralizuoja kvapus* ir sumažina susiglamžymą vos per 25 minutes, įskaitant gležnus audinius. Jei norite papildomo gaivumo gūsio, tiesiog naudokite mūsų aromatingą garų kvapą. Jis suteiks audiniams ką tik išskalbtų skalbinių gaivumą.

* Išorinis tyrimas patvirtina „SteamRefresh“ veiksmingumą neutralizuojant cigarečių dūmų kvapus.

„SPECIALCARE WASH-TO-DRY“. PRITAIKYTA VILNONIŲ IR GLEŽNŲ AUDINIŲ PRIEŽIŪRAI

„SpecialCare Wash-to-Dry“ prisitaiko prie kiekvieno audinio tipo, kad išskalbtų švelniai ir veiksmingai. Ši „Woolmark Blue“ sertifikuota mašina skalbia ir džiovina kasdienius skalbinius bei gležnus ir vilnonius audinius. Ji taip pat atkuria lauko drabužių apsaugos nuo drėgmės funkciją.

SISTEMA „PROSENSE®“ PRITAIKO PROGRAMOS LAIKĄ TAIP, KAD TAUPYTŲ ENERGIJĄ IR VANDENĮ

Nesvarbu, kiek skalbinių įdėsite, sistema „ProSense®“ atitinkamai suderins skalbimo ir džiovinimo laikus, kad sutaupytų energijos ir vandens. Dar veiksmingesnė skalbinių priežiūra.

„QUICK 20' WASH & DRY 60'“ – KAI SKUBATE

Naudodamiesi programa „Quick 20’ Wash & Dry 60’“ vos per valandą galite išskalbti ir išdžiovinti 1 kg mišrių skalbinių. Be to, galite pasirinkti tik skalbimo ciklą ir švariais drabužiais džiaugtis jau po 20 minučių. Greitas ir patogus skalbimas skubantiems.

MŪSŲ TYLIAI VEIKIANTI MAŠINA NETRUKDYS JŪSŲ KASDIENIAMS UŽSIĖMIMAMS

Sukurta veikti tyliai, kad Jūsų namai visuomet išliktų ramūs. Įrengta virtuvėje ji netrukdys gaminti, šnekučiuotis ar valgyti. Taigi, skalbkite ir mėgaukitės kitais kasdieniais užsiėmimais.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels