Produkto aprašymas

Tapkite italų virtuvės šefais, naudodami AEG picų kepimo akmenį. Tvirtas natūralus akmuo puikiai išlaiko ir paskirsto šilumą, o iškeptos picos būna optimalaus skonio ir tekstūros. Todėl kiekviena pica yra tokia skani, lyg ją būtų iškepęs profesionalas.

*Tikroji produkto išvaizda gali skirtis nuo esančios nuotraukose ir vaizdo įrašuose.

Pagrindiniai privalumai

Kepkite. Pjaustykite. Patiekite. Rinkinys kiekvienam etapui

Naudodami AEG picų kepimo rinkinį, paprasčiau įvaldysite gurmanų patiekalų gaminimo meną. Kepkite neprilygstamas picas, naudodami tvirtą natūralų akmenį vietoj kepimo pagrindo. Perkelkite picą nuo akmens medine liže. Supjaustykite nerūdijančiojo plieno pjaustykle ir patiekite.

AEG - Akmuo picai kepti - A9OZPS1

Tolygus kaitinimas. Nuolat puikūs rezultatai

Tvirtas natūralus akmuo tolygiai įkaista ir greitai pasiekia aukštą temperatūrą. Ant jo picos kepa greitai ir tolygiai. Puikiai suderinami skoniai ir tekstūros – nuo įdaro iki pagrindo.

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Jau esate šio gaminio savininkas?

Užregistruokite gaminį, kad optimizuotumėte naudojimosi juo patirtį. Taip pat raskite reikiamos pagalbos, dalių bei priedų, spustelėję žemiau esančias nuorodas.

Užregistruoti gaminį Pagalba
raudonas audinys ore tamsiame fone