Orkaitės viduje, durelėse ir tarp stiklo plokščių kaupiasi kondensatas / vanduo / drėgmė

Naujausi 2020-02-20 10:22

Problema:

  • Orkaitės viduje, durelėse ir tarp stiklo plokščių kaupiasi kondensatas / vanduo / drėgmė

Taikoma:

  • Įmontuojamoms orkaitėms
  • Autonominėms viryklėms

Sprendimas:

1. Sumažinkite drėgmę, tiekiamą gaminant maistą

2. Pagaminus maistą, nedelsdami atidarykite dureles

3. Išjungus orkaitę, nedelsdami išimkite maistą

4. Iš anksto įkaitinkite orkaitę (priklausomai nuo modelio)

5. Nuvalykite kondensatą kaskart panaudoję orkaitę.

Jei būtina, žr. naudojimo vadovą.

6. Kreipkitės į įgaliotąją techninės priežiūros įmonę

Jei vadovaujantis minėtaisiais patarimais problemos išspręsti nepavyksta, rekomenduojame iškviesti techninės priežiūros meistrą.

Priežastis:

  • Naujos kartos orkaitės yra labai geros energijos vartojimo efektyvumo klasės, todėl yra gerai izoliuotos. Kasdienėje buityje tai reiškia, jog, pavyzdžiui, ruošiant kepsnius reikia įpilti mažiau vandens, nes didžioji dalis drėgmės lieka orkaitėje ir neišgaruoja, kaip iš senesnių modelių orkaičių.
  • Kai kuriuose modeliuose yra maisto gaminimo garuose sistema, todėl patiekalai viduje būna minkšti, o iš išorės – apskrudę. Orkaitėje nuolat cirkuliuoja oras ir recirkuliuojami garai. Taip sutrumpinamas maisto gaminimo laikas ir sumažinamos energijos sąnaudos.
  • Papildomas aušinimo ventiliatorius orkaitėje ar viryklėje skirtas tam, kad neįkaistų prietaiso priekinė dalis, todėl šalčiausioje vietoje susikaupus drėgmės kondensatui, neretai galima pamatyti vandens lašelių.
  • Drėgmė išeina pro ventiliacijos kanalus, įskaitant dureles. Garai gali nusėsti orkaitėje arba ant stiklo plokščių drėgmės pavidalu. Tai reiškia, kad tarp durelių stiklo plokščių gali atsirasti dėmių ir susikaupti kondensatas. Dėmes palieka su auštančiu oro sureagavę riebalų dalelės.
  • Orkaitėje kaitinant maistą, ypač šaldytus maisto produktus, išsiskiria drėgmė. 


Įspėjimas: Nerekomenduojame naudoti gaminio, kol problema nėra galutinai pašalinta. Atjunkite gaminį nuo elektros lizdo ir nejunkite jo, kol nebūsite visiškai tikri, kad tai nekels problemų.


Užsisakykite remontą
Užsisakykite remontą

Baigėsi prietaiso garantija? Nesijaudinkite, galime pasirūpinti jo remontu už fiksuotą kainą, į kurią įeina mokestis už iškvietimą, dalis bei darbą. Jokių papildomų išlaidų!