Kaip skalbti marškinius - trys gudrybės

Naujausi 2020-05-13 14:47

Kartoms keičiantis tendencijos atsirado ir dingo, tačiau balti marškiniai visada buvo madoje. Dabar lengvai išlaikysite juos ryškiai baltus ir atrodysite nepriekaištingai.


1. Patikrinkite etiketę

Prieš skalbdami atsekite marškinių sagas, įskaitant rankogalius ir apykaklę. Ir būtinai patikrinkite, ar etiketėje yra tinkamiausios temperatūros ir pagrindinės priežiūros rekomendacijos.


2. Atsakingai rinkitės ploviklį

Norėdami, kad jūsų marškiniai atrodytų nauji, naudokite skalbimo miltelių ploviklį, kuriame yra baliklio, kad jūsų balta spalva būtų tikrai balta.


3. Palikite pakankamai vietos

Palikite rankos plotį tarp drabužių ir būgno viršaus, kad apsaugotumėte visus drabužius nuo ploviklio likučių, atsirandančių dėl perkrovos.


Padarykite savo marškinius kaip naujus

Jūsų mėgstami marškinėliai patiria daug. Kasdienis stumdymasis sugadins gaivų ir trapų jausmą, kurį mėgstate. Norėdami išvengti valandų lyginimo, mūsų skalbimo mašinos su Prosteam funkcija suminkština pluoštus ir pašalina kvapus, sugrąžindami tą neįkainojamą minkštos, švarios medvilnės pojūtį. Be to, jei jūsų skalbimo mašinoje yra PlusSteam funkcija - ji baigia skalbimo ciklą garais, sumažindama raukšles trečdaliu, todėl jums lieka mažiau lyginimo rankiniu būdu.