Kai atidarau savo AEG skalbinių džiovyklę, ten randu daug pūkų

Naujausi 2020-02-20 12:43

Problema:

  • kai atidarau savo skalbinių džiovyklę, ten randu daug pūkų. Džiovinimo procese nuo skalbinių visada lieka pūkų ir to išvengti neįmanoma. Šis procesas labai priklauso nuo skalbinių (pvz., ar tai nauji rankšluosčiai, multinas ir pan.).

Taikoma:

  • ventiliuojamosioms džiovyklėms,
  • kondensacinėms džiovyklėms,
  • džiovyklėms su šilumos siurbliu.

Sprendimas:  

1. Valydami patikrinkite oro cirkuliaciją. 

2. Išvalykite durelių angos filtrus.  

3. Jei naudojate kondensacinę skalbinių džiovyklę arba skalbinių džiovyklę su šilumos siurbliu, taip pat išvalykite prietaiso apačioje esantį kondensatorių.  

4. Jei naudojate ventiliacinę skalbinių džiovyklę, patikrinkite ventiliacijos žarną ir išleidimo angą sienoje, ar niekas netrukdo oro srautui.  

5. Kreipkitės į įgaliotąją techninės priežiūros įmonę.  

Jeigu vadovaujantis minėtaisiais patarimais nepavyksta išspręsti problemos, rekomenduojame pasikviesti techninės priežiūros meistrą.    

Pastaba: priklausomai nuo problemos, už techninės priežiūros apsilankymą meistras gali paimti mokestį, net jeigu nėra pasibaigęs prietaiso garantinis laikotarpis.    

Įspėjimas: Mes nerekomenduojame naudoti gaminio, kol problema nėra galutinai pašalinta. Atjunkite gaminį nuo elektros lizdo ir nejunkite jo, kol nebūsite visiškai tikri, kad tai nekels problemų.

Kaip pakeisti džiovyklės pūkų filtrą:


Užsisakykite remontą
Užsisakykite remontą

Baigėsi prietaiso garantija? Nesijaudinkite, galime pasirūpinti jo remontu už fiksuotą kainą, į kurią įeina mokestis už iškvietimą, dalis bei darbą. Jokių papildomų išlaidų!