Kaip išlaikyti jūsų daržoves šviežias ilgiau

Naujausi 2020-05-13 14:04

Sezoniniai vaisiai ir daržovės yra nepaprastai skanu, tačiau išlaikyti juos šviežius gali būti iššūkis.Kaip išlaikyti smidrus šviežius

Neleiskite, kad smidrai sudžiūti. Nupjaukite po centimetrą nuo smidrų galų. Smidrus palikite stovėti stiklinėje, kurioje yra centimetras ar du vandens ir uždenkite plastikiniu maišeliu. Jie išliks traškūs iki 7 dienų.


Kaip išlaikyti avokadus šviežius

Avokadai puikiai laikosi šaldytuve, kadangi šaldymas sustabdo nokimo procesą. Leiskite avokadams prinokti kambario temperatūroje tada palikite juos šaldytuve, kad išsaugotumėte juos prinokusius. Greitesnis būdas? Įdėkite avokadus į popierinį maišelį, kad paspartintumėte jų nokimą.


Kaip išlaikyti brokolius šviežius

Brokoliai yra šalto oro pasėliai ir jiems reikalingas aukštas drėgmės lygis, todėl juos geriausia laikyti šaldytuvo daržovių stalčiuose. Negalima laikyti su vaisiais, nes brokoliai suyra nuo vaisių gaminamų etileno dujų.


Kaip išlaikyti salotas šviežias

Salotas taip pat geriausia laikyti jūsų šaldytuvo daržovių stalčiuose, kai drėgmės lygis yra aukštas - taip yra visų lapinių žalumynų atveju. Jei neturite galimybės reguliuoti drėgmės - nuplaukite salotas, įvyniokite jas į popierinius rankšluosčius ir įdėkite į plastikinius indelius.


Kaip naudoti drėgmės valdiklius

Nežinote kokį drėgmės lygį palaikyti jūsų daržovių stalčiuose? Yra paprasta nykščio taisyklė. Produktai, kurie pūva reikalinga maža drėgmė, o vystantiems - didelė drėgmė. Vaisius laikykite atskirai, nes jie dažnai gadina daržoves išskirdami etileno dujas.