Produkto aprašymas

Skalbyklė „6000 ProSense®“ automatiškai pakoreguoja laiko, vandens ir energijos sąnaudas pagal skalbinių kiekį, net jei skalbtumėte vos vienus marškinėlius ar visos savaitės skalbinius. Taip užtikrinama, kad rūbai būtų skalbiami tiksliai tam reikalingą laiką ilgiau išsaugant jų spalvas ir tekstūrą.

* Photos and videos shown in the gallery on the product page are for illustration only and may not exactly show this model.

Pagrindiniai privalumai

„PROSENSE®“ SUTAUPO IKI 30 % LAIKO, VANDENS IR ENERGIJOS* KIEKVIENAM SKALBIMUI

„ProSense®“ pasveria sklabinius, kad pritaikytų skalbimo ciklą. Ji gali iki 30 %* sutaupyti Jums laiko, vandens ir energijos sąnaudų. Paskui jutikliai tiksliai nustato skalbimo trukmę, užtikrinant optimalią kiekvieno gaminio priežiūrą. Jūsų skalbiniai kaskart užtikrintai dvelks švara ir naujumu.

* Vidinis bandymas nustatant laiko, vandens ir energijos sąnaudoms skalbiant 30 °C medvilnės ciklu, optimizuotu pasitelkus „ProSense“ ir lyginant 1 kg ir maksimalų kiekį skalbinių.

DAUGIAU LANKSTUMO SU „TIMESAVE PLUS“ – GREITESNIS VEIKSMINGAS SKALBIMAS

Tiesiog pasirinkite „TimeSave“ parinktį, kad sutrumpintumėte ciklą iki dviejų kartų ir tokiu būdu efektyviai išskalbtumėte skalbinius kaip įmanoma greičiau.

„HYGIENE“ PROGRAMA PAŠALINA DAUGIAU KAIP 99,99 % BAKTERIJŲ IR VIRUSŲ*

Swissatest sertifikuota „Hygiene“ programa – tai galingas skalbimo ciklas, iš drabužių pašalinantis daugiau nei 99,99 % bakterijų ir virusų*. Skalbdami didesnėje nei 60 °C temperatūroje taip pat sumažinsite alergenų skaičių.

* Patikrinta su Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium, Candida albicans, Pseudomonas aeruginosa ir MS2 bakteriofagu išoriniais bandymais, kuriuos 2021m. atliko „Swissatest Testmaterialien AG“ (bandymo ataskaitos nr. 202120117)

„MIXLOAD 69 MIN“ PRITAIKO SKALBIMO CIKLUS IR SUTAUPO JUMS LAIKO

Programa „MixLoad 69 min“ pritaiko energijos sąnaudas pagal kasdienių mišrių skalbinių svorį. 30 °C temperatūroje ji išskalbia drabužius vos per 69 minutes. Naudodamiesi „MixLoad 69 min“ užtikrinsite optimalų našumą ir puikią švarą.

INVERTERINIS VARIKLIS – PATVARUS IR EKONOMIŠKAS

Su inverteriniu varikliu ilgiau naudokitės ekonomišku skalbimu. Sukonstruotas taip, kad vartotų mažai energijos ir tarnautų ypač ilgai, o skalbtų visada patikimai.

Naujas skalbimo priežiūros lygis - AEG skalbimo mašinos

Naujas skalbimo priežiūros lygis

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. Mūsų skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Priedai

Pagalba

Ar žinojote, kad kai kurias problemas galite išspręsti be specialisto pagalbos? Norėdami pradėti, apačioje pasirinkite problemą su kuria susidūrėte.

Ar jau turite šį gaminį?

Užsiregistruokite „MyAEG“ ir vienoje vietoje raskite viską, ko reikia.

  • Sklandesnis aptarnavimas ir palaikymas
  • Sparti prieiga prie instrukcijų ir naudojimo vadovų
  • Specialūs pasiūlymai ir nuolaidos
Prisijunkite prie „MyAEG“ Pagalba
man folding towels